WEEKENDOWE ŚCIGANIE W JELENIEJ GÓRZE

Weekendowe ściganie w Jeleniej Górze było dla nas jednym z ostatnich zmagań tego sezonu. Bardzo intensywny czas zaczęliśmy już w piątek. Na historycznym, pierwszym w Polsce wyścigu zwanym shorttrack z tytułem Mistrzostw Polski najlepiej poszło Staszkowi Nowakowi – zdobył 7 miejsce. W sobotę wyścig jeszcze

większej rangi – Puchar Świata Juniorów. Kinga Żur zajęła 3 miejsce!!!

Inez Durlak z 5 miejscem! Wśród Juniorów Młodszych Jakub Półchłopek zajął również 3 miejsce, a Brajan Świder dojechał na 6 pozycji. Dodatkowo w kategorii do lat 23 Stanisław Nowak zajął 6 miejsce, a Jarosław Żur 8 miejsce. W słoneczny niedzielny dzień, również z rangą Pucharu Świata na starcie maratonu stanął nasz kolejny reprezentant- Tomek Bal. Jednak po przejechaniu pewnego dystansu zatrzymał się, by udzielić pomocy innemu zawodnikowi, który uległ wypadkowi. Dzięki swej bohaterskiej postawie otrzymał nagrodę Fair Play. 3M Orbea Polska Chlebeksport.pl Gmina Lubień Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubniu Sołectwo Skomielna Biała Nadleśnictwo Myślenice rowery.pl Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Starostwo Powiatowe w Myślenicach – Powiat Myślenicki