SKOMIELNA BIAŁA – POSTAWIONO ZNAKI ABY OGRANICZYĆ RUCH NA DROGACH WEWNĘTRZNYCH

Wystarczy korek na S7 a na lokalnych drogach w Skomielnej pojawiają się setki kierowców ślepo podążających za nawigacją, która pokazuje, że jednak można „objechać” zator drogami wewnętrznymi i nie tracić cennego czasu. Temat poruszany był na sesjach przez

skomielniańskich Radnych, po kilku miesiącach są efekty ich starań. Na roli Krzysztofiakowej Gmina postawiła znak „Droga bez przejazdu, ślepa uliczka” Oznacza początek drogi, której przeciwległy koniec nie ma połączenia z inną drogą lub wjazd do zamkniętego obszaru, z którego wyjazd jest możliwy tylko w tym samym miejscu. Drugi taki sam znak postawiono na roli Biedroniowej. Przy drodze na roli Handzlowej postawiono znak „zakaz wjazdu” z informacją „nie dotyczy mieszkańców…” Czas pokaże czy to wystarczy, czy kierowcy nadal wpatrzeni w nawigację a nie na znaki zawrócą, czy pojada dalej. Tak czy tak warto spróbować.

Jedna odpowiedź na SKOMIELNA BIAŁA – POSTAWIONO ZNAKI ABY OGRANICZYĆ RUCH NA DROGACH WEWNĘTRZNYCH

  • mantek mówi:

    od siebie dodam tylko, że znak przy „krzyżu” jest mało widoczny – powinien być w odpowiedni sposób podwojony! I druga rzecz, żeby te znaki szybko znalazły się w systemach nawigacyjnych! bo dopiero to da efekt, czego zresztą dowedem są przejazdy samochodów z przeróżnymi rejestracjami mimo znaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *