UWAGA – WAŻNY KOMUNIKAT PARAFII SKOMIELNA BIAŁA


Kilka dni temu premier oraz minister zdrowia ogłosili wprowadzenie kolejnych obostrzeń. Część z nich dotyczy życia religijnego Polaków. Nowe zasady dotyczące celebracji liturgicznych już weszły w życie. Gdy przychodzimy na Mszę świętą: stajemy obok siebie co niesie

ze sobą możliwość rozprzestrzeniania się choroby. Musimy sobie zdawać sprawę z tego że ktoś za to odpowiada i ponosi ryzyko otrzymania mandatu lub kary wynoszącej nawet
5 tys. zł. Ze względu na obecność w naszej parafii służb sprawdzających ilość osób na Mszach Świętych prosimy o przestrzeganie zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami państwowymi wymaganej ilości osób (nie więcej niż 5) które mogą jednorazowo uczestniczyć we Mszy Świętej. W związku z tym w najbliższym czasie do kościoła zapraszamy tylko te osoby które zamówiły intencje Mszy Świętej.
Prosimy o duchowe uczestnictwo we Mszach Świętych poprzez bezpośrednie transmisje w mediach. Dostępne będą również retransmisje Mszy Świętych (Triduum Paschalnego) odprawianych w naszej parafii na stronie Skomielna Info.

Ks. Proboszcz
Ryszard Pawluś

2 Odpowiedzi na UWAGA – WAŻNY KOMUNIKAT PARAFII SKOMIELNA BIAŁA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *