ZEBRANIE WIEJSKIE W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

W dniu 24 lutego w Auli skomielniańskiej szkoły odbyło się zebranie wiejskie. w zebraniu udział wzięli Wójt Gminy Lubień Kazimierz Szczepaniec, Radny Powiatowy Jacek Pasiowiec, Sekretarz Gminy Lubień Krzysztof Łabuz, Przewodniczący Rady Gminy Jan Śmiałek, Przewodniczący Rady Sołeckiej Jacek Gładysz i członłowie tej rady, Sołtys naszej wsi, skomielniańscy radni, przedstawiciele Policji, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, oraz mieszkańcy którzy dość licznie stawili się na zebraniu. Poniżej fragmenty zebrania..

2 Odpowiedzi na ZEBRANIE WIEJSKIE W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

  • Bogusław mówi:

    Panie Wójcie ośmieszył się Pan na tym zebraniu,. Już na samym początku „zbiórki śmieci”prości ludzie umieli przewidzieć,że będzie to nas zbywających śmieci dużo kosztowało to Pańscy urzędnicy namawiali aby oddawać dokładnie wszystko nawet odpady organiczne
    Mam jeszcze tą listę.Jak wiadomo odpady te można w gospodarstwach przerobić na kompost lub bio humus i jeszcze na nim zarobić. Śmieszne że ktoś podrzuca worki, sam byłem świadkiem z 1 domu oddali 10 worków a z innych po 1 lub 2.System opłat za śmieci jest prosty i klarowny kto ile oddaje za tyle płaci.I niech pan nie przesadza że będą wysypiska, bo od kontroli jest straż miejska Pan Jan Macioł jest najlepszym sołtysem bo to co zrobił dla ludzi to drugiego takiego nie będzie. Szkoda że Pan ani Radni nie przedstawili żadnego pomysłu nt. obniżki opłat . Wzrost płacy nijak ma się do wzrostu cen opłat za śmieci.

  • skomielnianka mówi:

    ile kosztują te kody?i kto za to płaci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *