WZMOCNIONE SIŁY PRZY ODŚNIEŻANIU NASZEJ WSI

Od środy 16 stycznia br. na terenie naszej miejscowości pracuje Firma Władysław HORAB Zakład Usług Transportowych i Leśnych, która usuwa zwały śniegu z dróg i placów, jaki zalegają po (nie)odśnieżaniu dróg przez Firmę Stanisław PAŚ. Pojawienie się

dodatkowego sprzętu odśnieżającego jest wynikiem przeprowadzonej przez Urząd Gminy kontroli sposobu zimowego utrzymania dróg na terenie Skomielnej Białej (dnia 8 stycznia br.), i stwierdzonymi nieprawidłowościami, brakiem realizacji zakresu umowy, jak również licznymi interwencjami mieszkańców i radnych u Wójta Gminy w sprawie sposobu wykonywania odśnieżania dróg i placów na terenie naszej miejscowości. Firma Stanisław PAŚ, która jako jedyna złożyła ofertę na zimowe utrzymanie dróg w miejscowości Skomielna Biała w sposób niedbały i nieefektywny wykonywała powierzone przez Urząd Gminy w Lubniu zadanie, przeliczyła swoje siły przy tak ekstremalnych warunkach zimowych, jakie mają miejsce w tym roku. Wszyscy liczymy na to, że dalsza część zimy będzie mniej śnieżna i nie będzie więcej problemów z odśnieżaniem dróg i placów na terenie naszej gminy.

3 Odpowiedzi na WZMOCNIONE SIŁY PRZY ODŚNIEŻANIU NASZEJ WSI

  • Marek Antosz mówi:

    To ile trzeba było lat?
    Aczkolwiek tzw. dół Skomielnej pozostaje w gestii firmy dotychczasowej!

    My od wczoraj mamy drogę asfaltową, a nie bagno błot-śniegowe

  • Marek Antosz mówi:

    Bogdan, nie musiała, koło mojej działki droga zawsze odśnieżona! zadbałem własną łopatą! (a Antosz to mam na nazwisko i nie wstydzę się nim podpisywać!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *