SKOMIELNIAŃSKIE KOLĘDOWANIE

W niedzielę 13 styczna br. tuż po mszy o godzinie 16.00 w kościele parafialnym w Skomielnej Białej odbył się po raz kolejny koncert „Skomielniańskie Kolędowanie”. W koncercie wystąpiły grupy wokalne z terenu naszej wsi: Zespół Regionalny

„Korpiołki” pod kierunkiem Jana SURÓWKI, Młodzieżowa Wspólnota „Wieczernik”, Chór „Gaudium” pod kierownictwem Kingi SKAŁKA. Przypomnijmy pierwszy koncert odbył się 31 stycznia 2016 roku a jego pomysłodawcą był Ks. Andrzej Wasilewski-Kruk który w tym czasie był wikarym w naszej Parafii.

2 Odpowiedzi na SKOMIELNIAŃSKIE KOLĘDOWANIE

 • Wykonawca mówi:

  Jakość obrazu, dźwięku i ujęcia tragiczne!

  • Obserwator mówi:

   Wykonawco! Tragiczne to jest wykonanie kolędy „Uciekali”.
   Nagranie może i nie jest zbyt doskonałe,ale jak na warunki Skomielniańskiego kościoła jest całkiem przyzwoite.
   Doceńmy czyjąś prace :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *