SPOTKANIE W TERENIE WÓJTA KAZIMIERZA SZCZEPAŃCA Z RADNYMI I MIESZKAŃCAMI NASZEJ WSI

5

Dnia 21 października br. w Skomielnej Białej odbyło się spotkanie w terenie wójta Kazimierza SZCZEPAŃCA z radnymi z Naszej wsi. W trakcie spotkania dokonano „przeglądu” tegorocznych inwestycji drogowych i „hydrologicznych” (umacnianie brzegów potoków głazami) na terenie miejscowości, oraz odbyto kilka spotkań z mieszkańcami. Dokonany „przegląd inwestycji drogowych” na rolach Maciołowej, Ligusowej, Otrębowej i Srokowej oraz wskazane w nim uwagi mają zostać wykorzystane przy ostatecznym ich odbiorze technicznym, w którym ma wziąć udział właściciel firmy wykonującej tegoroczne inwestycje Pan Stanisław KOŚMIDER. W trakcie spotkania w terenie omówiono także zakres przyszłorocznych inwestycji drogowych, o których decyzje zostaną podjęte na wspólnym spotkaniu Rady Sołeckiej, Sołtysa i radnych.

9 1 2 3 4 6 8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *