DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GMINIE LUBIEŃ

4
Tradycyjnie już – w dniu 15 października br z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Wójt Gminy Lubień Pan Kazimierz Szczepaniec oraz Przewodniczący Rady Gminy Lubień Pan Stanisław Biedrończyk spotkali się w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu z dyrektorami oraz nauczycielami szkół i przedszkoli z terenu Gminy.

Zorganizowana uroczystość była okazją, nie tylko do okolicznościowych życzeń, ale do wręczenia dorocznych nagród Wójta Gminy dla wyróżniających się w pracy nauczycieli i dyrektorów. Wręczając nagrody za szczególne osiągnięcia w zarządzaniu szkołami oraz wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą – Wójt Gminy wraz z podziękowaniami – życzył radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody te otrzymało 2-óch nauczycieli i 4-ech dyrektorów szkół z terenu Gminy.

Kolejny miły akcent uroczystości to nominacje dla nauczycieli. W tym roku do grona nauczycieli mianowanych dołączyło kolejnych 6-ciu pedagogów ze szkół i przedszkoli, którzy podczas spotkania otrzymali Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Mianowanego oraz złożyli ślubowanie.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej wielu wyróżniających się nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli otrzymało nagrody pieniężne od dyrektorów jednostek oświatowych.

Źródło- Urząd Gminy w Lubniu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *