PASTERKA W KOŚCIELE ŚW. SEBASTIANA W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

25 grudnia br. o godzinie 00.00 rozpoczęła się w Naszym parafialnym kościele tradycyjna Pasterka. Uroczystą Mszę Święta sprawowali wszyscy księża z Naszej wspólnoty parafialnej pod przewodnictwem księdza kanonika Ryszarda PAWLUSIA. Mszę Święta swoim występem uświetniły Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Skomielnej Białej, oraz Chór  „Gaudium”. Ewangeliczny opis narodzin Naszego Zbawiciela według świętego Łukasza odśpiewał ksiądz wikary Andrzej WASILEWSKI-KRUK, a okolicznościową homilię wygłosił ksiądz proboszcz Ryszard PAWLUŚ. W Pasterce uczestniczyli licznie parafianie i goście. Na zakończenie wszystkim zebranym udzielono pasterskiego błogosławieństwa.

[youtube=http://youtu.be/7UXe9oHL2hY]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *