PIERWSZA EDYCJA PUCHARU POLSKI W BIAŁYMSTOKU

W dzisiejszych sprintach wystartowali Jakub Surówka, Tomek i Agnieszka Bal. W kwalifikacjach nasi panowie w elicie mężczyzn uplasowali się na 21 Tomek Bal i 23 Jakub Surówka miejscu, natomiast Agnieszka w elicie kobiet wyścig ukończyła na 6 miejscu. Po kwalifikacjach przyszedł czas na wyścigi główne. W swoich biegach ćwierćfinałowych Tomasz i Jakub przy bardzo mocnej obsadzie krajowej czołówki sprinterów zajęli 3 miejsca co nie dało im dalszego awansu. Lepiej spisała się Agnieszka która dotarła do finału „B” gdzie ostatecznie zajęła 6 miejsce. Na podium znalazły się natomiast dwie wychowanki „Lubonia” Monika żur 3 miejsce i Stefania Staszel 2 miejsce. Jutro kolejny dzień rywalizacji gdzie zobaczymy 11 naszych reprezentantów w wyścigu Pucharu Polski w kolarstwie górskim.