VEXA SKIROLL TOUR

W Dusznikach Zdrój i Lasówce rozegrano kolejne dwa biegi na nartorolkokach: Asfalt Uphill i Lasówka Challange wchodzące w skład cyklu Vexa Skiroll Tour. Pierwszego dnia zawodnicy rywalizowali na trasie 9,5 km z przewyższeniem wynoszącym 315 metrów, w którym Ireneusz Rabski zajął

4 pozycję OPEN i 1 w kategorii wiekowej 30-latków. Natomiast Władysław Rabski ukończył zmagania na 21 miejscu OPEN i 9 w kategorii 50-latków. Drugiego dnia zawodów zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 8 kilometrów z sumą podbiegów 80 metrów. Tym razem start odbywał się metodą interwałową i każdy z uczestników startował w 15 sekundowych odstępach. Tego dnia Irek zajął 3 miejsce OPEN i 2 w kategorii 30-latków, natomiast Władysław był 20 OPEN i 9 w kategorii 50-latków. Gratulujemy wyników.