KANDYDAT NA WÓJTA GMINY LUBIEŃ – KAZIMIERZ SZCZEPANIEC

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy

Wybory samorządowe 7 kwietnia zbliżają się wielkimi krokami. Mając na uwadze wieloletnie doświadczenie we współpracy z Wami, Radą Gminy, Urzędami Państwowymi,

Samorządowymi, Organizacjami Pozarządowymi, Parafiami, i wieloma innymi organizacjami, wiem, jakie są Wasze potrzeby. Wiem również, że jestem w stanie im sprostać, realizując szeroki i bogaty program na kadencję 2024-2028.

Moje doświadczenie na stanowisku Wójta Gminy Lubień, a przede wszystkim odpowiedzialność oraz znajomość pracy w samorządzie pozwalają mi lepiej poznawać i rozwiązywać problemy Mieszkańców oraz Gminy . Lata pracy na rzecz Gminy były czasem licznych spotkań z Wami, rozmów, bliższego poznawania Mieszkańców Lubnia, Tenczyna, Krzeczowa i Skomielnej Białej. Waszych potrzeb, aspiracji i planów.

Dostępność, spokój, szybkość w podejmowaniu decyzji, kierowanie się dobrem Mieszkańców to moje cechy, które są gwarantem dalszego rozwoju naszej Gminy. Jako wójt chcę kontynuować rozpoczęte działania, a także realizować plany, które zapewnią Mieszkańcom i Gminie same korzyści. Gmina Lubień z całym swoim bogactwem kulturalnym, przyrodniczym, historycznym to skarb, o który pragnę dbać jak najlepiej, godnie i z pełną odpowiedzialnością pełniąc urząd Wójta.

Przez cztery kadencje darzyliście mnie swoim zaufaniem , za co z całego serca dziękuje. Mam nadzieję, że zaufacie mi kolejny raz, oddając na mnie swój głos w wyborach samorządowych 7 Kwietnia.

Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby Was nie zawieść i realizować plany oraz zamierzenia, które polepszą jakość życia wszystkich Mieszkańców Gminy Lubień. Liczę na Wasze wsparcie.

https://www.facebook.com/watch/?v=378270385000047

6 Odpowiedzi na KANDYDAT NA WÓJTA GMINY LUBIEŃ – KAZIMIERZ SZCZEPANIEC

 • Mieszkaniec mówi:

  Jak to mówi piosenka „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”
  Przy całej mojej sympatii do Pana Wójta, uważam ,że warto dać szansę innym , , niech pokażą na co ich stać. Wszędzie warto wprowadzić powiew zmian, czy to w gminie czy np. w ośrodku zdrowia w Lubniu

  • Mieszkaniec 1 mówi:

   Panie Wójcie emerytura to świetny czas dla Pana i najwyższa pora
   Tym bardziej że podejmuje Pan decyzje ostatnio bez wiedzy rady Gminy.. czy to demencja czy może innego rodzaju korzyści?

 • Slowian mówi:

  Sam nic Pan nie zrobił. Właściwie większość powstała przy zdecydowanym udziale Pańskich radnych i w dodatku tych z opozycji .. no może oprócz wydania 150 tyś złotych na żłobek w Lubniu bez konsultacji.no ale na pewno nie bez korzyści dla Pana

 • Gminianin mówi:

  Jak to mówi piosenka „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym” Przy całej mojej sympatii do Mieszkaniec jak po ostatnich wyborach Rodacy wybrali innych no i okazało się że inne nie znaczy lepsze okazało się tragiczne tak że lepiej pozostać przy obecnym wójcie bo pan Kaziu tak wiele zrobił dla gminy i miejmy nadzieje że dalej tak będzie .

  • Mieszkaniec mówi:

   To że w jednych wyborach wybrali jak wybrali to jedno, a to że jak jest się za dlugo na jednym stanowisku to się popada w rutynę to inna sprawa- nie ujmując zasług obecnego wójta dla gminy

 • Piotr mówi:

  Pan Wójt przed wyborami tylko przypomina sobie o niektórych miejscach w naszej gminie w rzeczywistość jest zupełnie inna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *