……
..

O nas

Skomielna INFO – aktualne wydarzenia i historia Skomielnej Białej  na fotografiach. Dowiesz się tutaj o historii Skomielnej, a także o najnowszych wydarzeniach. Zapraszamy również do współpracy: jeżeli posiadasz archiwalne zdjęcia, dokumenty, informacje dotyczące historii Skomielnej jak również wydarzeń które mają się dopiero odbyć, napisz do nas /e-mail w zakładce kontakt/. Prosimy również o wyrozumiałość – ilość materiałów do publikacji jest ogromna. W miarę możliwości informacje na stronie (stare i nowe) będą sukcesywnie uzupełniane.

Każda osoba wysyłająca zdjęcia na www.skomielna.info musi być ich autorem, lub mieć pełne prawo do ich publikacji. Zdjęcia znajdujące się na tej stronie mogą być swobodnie wykorzystywane do celów osobistych, jednak wykorzystywanie zdjęć do celów komercyjnych wymaga zgody autora. Zapraszamy do komentowania wydarzeń które miały miejsce w naszej miejscowości.

Zasady dodawania komentarzy:
1.Administratorzy strony Skomielna.info nie odpowiadają za treść komentarzy.
2.Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, merytoryczny z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych poglądów i prezentowanych stanowisk.
3.Komentarz może zostać usunięty jeśli zawiera:
a) wulgaryzmy;
b) określenia mogące obrażać inne osoby;
c) sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
4.Zabrania się umieszczania w komentarzach reklam i ogłoszeń oraz linków do takich treści. Takie komentarze zostaną usunięte.
5.Nie naruszaj prywatności innych użytkowników.
6.Nie podszywaj się pod innych i nie występuj w dyskusji pod różnymi nickami/nazwami.
7.Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i ponosisz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi! Możesz za to zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
8. Zabrania się dodawania komentarzy w zakładkach informacyjnych jak np. OGŁOSZENIA PARAFIALNE.

„Kto, znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.” Art. 216 Kodeksu Karnego

Informujemy że strona Skomielna.info jest stroną prywatną nie komercyjną, reklamy za zgodą właścicieli publikowane są bezpłatnie.

Administratorzy:

Masłowski Andrzej

Kraus Zbyszek

4 Odpowiedzi na O nas

 • Marek Antosz mówi:

  Aktualne informacje pogodowe z Roli Grzonkowej: https://www.wunderground.com/personal-weather-station/dashboard?ID=ILUBIE2# – chyba jestem jedynym posiadaczem półprofesjonalnej stacji meteo w Skomielnej

 • Kazimiera mówi:

  ten gościu który to prowadzi a ma imnie a. k ludzie go nie nawidzą to jest facet który nie umu\ie razmawiac z ludżmi jego brat to jest oki z. zastanów się nad sobą !

 • Kazimiera mówi:

  sory on ma imię na z.!

 • Jan Niewiadosmski mówi:

  Szanowni Państwo musical „Metro” to tylko wspomnienie początku lat 90 w tak zwanych dużych miastach w , których nie było w rzeczy samej czegoś takiego jak kolej podziemna zwana dalej „metro”. W czym rzecz na początku tegoż spektaklu rzecz w tym by się li tylko użalać nad :jakiś osób lub bez mała duchów w tym podziemiu.Na bazie niby ich nie zrozumienia ideologicznego.I dobrze to ma nawet jakaś spójność.Scenografia przy tym żadna.Inne te same nie , istnieją .Drugim jakby antraktem jest sytuacja , że ludzie zaczynają zarabiać , dbać os siebie.A może to , źle i dla kogo ? Dla nich to nie jest źle .Ale na bazie kogoś kto chce być tak zwany podziemny dobrze .Czy dla Nas też , ja uważam , że nie .Dla Polskiego Państwa też to jest źle .To po co zatem wystawiać sztuki wyzwolone dla gawiedzi za 120 zł za spektakl , który i tak w połowie i 2/3 jest odwzorowaniem lat 90 a na dziś jest po prostu nudny.Kilka dobrych arii w dobrym wykonaniu i świetna muzyka Pana Stokłosy w moim mniemaniu nie jest warta 120PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ważne informacje

Polub nas na Facebooku!

Nadchodzące wydarzenia

[/img]

Partnerzy

Reklama

Reklama