LISTY OD CZYTELNIKÓW – ODBIÓR ŚMIECI CD..

Mimo że termin zbierania odpadów komunalnych na terenie Skomielnej Białej się już teoretycznie zakończył (19-20 września), niestety nie do wszystkich ról nowa Firma dotarła. Zdjęcia wykonano przez naszego czytelnika na roli Zarębki i Otrębowej w poniedziałek 23 września około godziny 15.00 Dziękujemy za przesłanie zdjęć. Jednocześnie informujemy że zdjęcia na stronę skomielna.info nie zostały wykonane przez właścicieli posesji, a przez osobę która przejazdem przez w/w role zdjęcia wykonała i wysłała do nas.

4 Odpowiedzi na LISTY OD CZYTELNIKÓW – ODBIÓR ŚMIECI CD..

 • RyszardEl mówi:

  Rozumiem, że na roli Otrębowej ludzie oddają kamienie? Trzeba je w worki spakować, a nie liczyć że same znikną.

 • Mieszkanka mówi:

  Nawiązując do dwóch komentarzy Pana RyszardaEl w tym i drugim poście. Pan niezapoznał się dobrze z komentarzemi większości. A obraża Pan mieszkańców mówiąc ,,Wielcy hrabowie”. Nikt tu nie obraża pracy jaką wykonują Ci ludzie. Tylko jakość. Nie mówiąc, że u mnie pojemnik z odpadami mieszanymi był opróżniony metodą przesypywania do worka na segregacje. Pozostałości odpadow pozostaly na trawniku. A worków na segregacje otrzymalam, zaledwie jeden i to o kolorze niebiskim. Każdy z nas płaci NIEMAŁE pieniądze za odbiór śmieci i ma prawo żądać aby śmieci były odebrane w terminie i prawidłowo!. A słowa „produkujcie mniej to szybciej zbiorą” to tez nie na miejscu. Każdy ma prawo oddać tyle ile ma. Bo za to płaci! A to Pan chyba wywozi do lasu jak nie przeszkadzają Panu po miesiącu stania do słońca! A komentarz o kamieniach, no proszę…… ile Pan ma lat!

  • RyszardEl mówi:

   Te niemałe pieniądze o których mowa to są grosze za to, że ktoś się bawi Waszymi odpadkami. Więcej pieniędzy wydaje się na plastikowe opakowania którymi napełnia się setki worków – pewnie Mieszkanka do dziś myślała, że one są za darmo. Więcej płaci się za internet, telewizję i setki bzdur. A teraz jeszcze doszło do skandalu bo Mieszkanka sama nagromadziła śmieci a służący źle wykonali swoją pracę i jeszcze zostawili na trawniku papierek od cukierka. Wójt powinien razem z p. Śmiałkiem przyjechać do Mieszkanki, przywieźć worki i posprzątać! Przecież ona zapłaciła i wymaga.

   • Mieszkanka mówi:

    Widzę , że Pan ma ogromny problem ze zrozumieniem prostego tematu!!! No cóż……. Wytłumaczę Panu parę podstawowych zasad. Po pierwsze nie „Waszymi” tylko Naszymi- chyba, że Pan RyszardEl to mieszkaniec innej Gminy. Po drugie kazdy kto pracuje , wie że praca wykonywana w celach zarobkowych powinna byc wykonana należycie nie na szkodę pracodawcy. Po Pana wypowiedzich można śmiało stwierdzić , ze jest pan długotrwale bezrobotny. Wiec utrzymując się z zasiłku Gminy to dla Pana będą faktycznie nieduże pieniądze. Ale dla przeciętnego Kowalskiego co sam musi sobie zarobić to jest dodatkowa kwota do budżetu. Po drugie dana firma podejmując się takiego przedsięwzięcia powinna być do tego przygotowana! A nie liczyć na cud z nieba. Po trzecie to nie p. Śmiałek i nie p.Wójt tylko Pan może przyjechać i posprzątać mój trawnik! Bo Panu nic nie przeszkadza więc co tam jeden trawnik dla pana.A przy okazji proszę zabrać worki od siebie, których Pan nie otrzymał. A ja chętnie pouczę, gdzie ma być papierek po cukierku bo Pan o segregacji niema pojęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *