LETNIE IMPREZY PLENEROWE W GMINIE LUBIEŃ

DSC_7355

Zaczęło się lato, Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu  zaprasza na letnie imprezy plenerowe:

* 9 lipcaV Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki” – Biesiada Orkiestr Dętych

* 23 lipca Święto Gminy Lubień – Turniej Wsi

* 30 lipca – Gminne Zawody Strażackie w Tenczynie
* 6 sierpnia – Odkryj Beskid Wyspowy – Spotkanie na Szczeblu
* 13 sierpnia– Festyn rodzinny w Krzeczowie
* 20 sierpnia – Dożynki Gminne w Krzeczowie
______________________________________

W tym roku GOK w Lubniu chce przedstawić mieszkańcom naszej gminy nową formułę Święta Lubnia, które zmienia nazwę na Święto Gminy Lubień. Proponujemy Państwu zabawę w formie TURNIEJU WSI. Każda z miejscowości naszej gminy wystawia 6-osobową, pełnoletnią drużynę mieszaną .) Drużyny będą brały udział w typowo rozrywkowych konkursach (m.in. przeciąganie liny, wyścigi „zakręconych” itp.)

Organizatorom zależy na dobrej zabawie, dlatego zapraszamy do Lubnia mieszkańców wszystkich miejscowości, którzy będą dopingować swoich przedstawicieli. Mile widziane transparenty i inne formy dopingu .
Święto Gminy będzie doskonałą okazją do poznania i integracji wszystkich naszych mieszkańców. Dla zwycięskiej drużyny przewidujemy nagrody niespodzianki, dla pozostałych – także fajne upominki .:) Mamy nadzieję, że pomysł spodoba się Państwu i forma Turnieju zagości u nas na dłużej.

Źródło-GOK Lubień

4 Odpowiedzi na LETNIE IMPREZY PLENEROWE W GMINIE LUBIEŃ

 • Sąsiad mówi:

  Czas na zmiany gdyż w Skomielnej nic

 • JG mówi:

  Czas na Zmiany i trzeba przenieść gminę do Skomielnej Białej i wybrać swoją ekipę, to wszystko się zmieni

 • SKOMIELNIANKA mówi:

  A kto korzysta z tych skomielnaińskich imprez chyba tylko najwierniejsi jak zwykle i ci co się umieją na prawde bawić

 • EGP mówi:

  Skomielna zorganizowała świetną imprezę „Skomielna- dzieciom” zresztą już po raz drugi. W poprzednich latach było Święto Korpiela połączone z konkursem potraw. Zgadzam się ze Skomielnianką, że ci którzy chcą, to po prostu przychodzą i bawią się dobrze. Teraz tez jest okazja żeby pokazać się jako cała wieś i 23 lipca przyjechać dopingować swoją drużynę. Swoją drogą – ciekawe ile osób zjawi się i będzie wsparciem dla skomielniańskiej drużyny na Turnieju Wsi ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *