OD 9 MAJA FREZOWANIE NAWIERZCHNI NA ZAKOPIANCE OD LUBNIA DO KRZECZOWA – UTRUDNIENIA W RUCHU

z13744613V,Roboty-drogowe

Jak informuje GDDKiA, po długim weekendzie, we wtorek 9 maja, jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, rozpocznie się wymiana warstwy wiążącej nawierzchni, na odcinku 5,5 km dk 7 ( Zakopianki ) od Lubnia do Krzeczowa. Pomiędzy 9 i 11 maja 2017 r. nawierzchnia będzie

frezowana. Pojazdy będą kierowane na objazd drogą wojewódzką przez Mszanę Dolną do Skomielnej Białej. Miedzy 12 i 15 maja ruch odbywał się będzie „Zakopianką”, po sfrezowanej nawierzchni. Od 16 maja do 18 maja na sfrezowanym odcinku układana będzie warstwa ścieralną nawierzchni i ruch skierowany zostanie ponownie na objazd drogą wojewódzką przez Mszanę Dolną oraz przez Skomielną Białą.

Prace prowadzone będą we wtorek, środę i czwartek, bowiem są to dni z mniejszym natężeniem ruchu. Wymiana warstwy ścieralnej nawierzchni jest konieczna ze względu na utratę odpowiedniej szorstkości przez istniejącą warstwę, co powoduje mniejszą przyczepność pojazdów. Jeżeli warunki pogodowe uniemożliwiłyby prace w zaplanowanym terminie, będziemy informować o zmianach tych terminów.

Źródło – GDDKiA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *