MECZ REWANŻOWY KS LUBOŃ – UNIA NAPRAWA

W dniu 4 sierpnia br. odbył się kolejny sparing KS Luboń Skomielna Biała. Nasz drużyna rozegrała rewanżowy mecz z KS Unia Naprawa. Od początku spotkania na boisku dominowali piłkarze gości. Do przerwy wynik spotkania wynosił 0 : 4 na ich korzyść. Po przerwie Nasi zawodnicy próbowali odrabiać straty strzelając trzy bramki, ostateczny wynik meczu to  7-3.  Zawodnikom i trenerowi życzymy sukcesów …

DSC_9984 DSC_9950

3 Odpowiedzi na MECZ REWANŻOWY KS LUBOŃ – UNIA NAPRAWA

 • kibic mówi:

  byłem na wszystkich dotychczasowych meczach naszej drużyny i tylko w jednym wasza gra miała coś wspólnego z piłką nożną , to był mecz z Rokicinami . w pozostałych to była bezmyślna kopanina byle dalej od własnej bramki . z Rokicinami grał z wami gość który krzyczał na was , podpowiadał , a najważniejsze ustawiał zawodników na boisku i wyglądało to nie najgorzej . jeżeli my tracimy u siebie 7 , 8 bramek to boję się co będzie na wyjazdach . ten gość nazywa się Wojtek Gacek . z tego co wiem jest grubo po czterdziestce , wygląda na cwaniaka , ale umiejętnościami piłkarskimi przewyższa was o kilka klas . widać , że gość gdzieś grał wysoko w piłkę i w C-klasie , w której wystartujemy byłby dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny i bardzo dużo mógłby was nauczyć . chodzą plotki po Skomielnej , że jest drogi , ale pamiętajcie dobrzy fachowcy się cenią . wielka szkoda , że zarząd klubu nie próbował się z nim dogadać bo uważam , że pieniądze wydane na nowego trenera są wyrzucone w błoto . może się mylę , ale życzę wam dużo wytrwałości bo z tą obecną grą w C-klasie nie zrobimy kompletnie nic . aha i na koniec dodam że nie mam żadnych powiązań z tym gościem tylko obiektywnie stwierdzam , że w meczu z Rokicinami wasza gra wyglądała przyzwoicie i dużo ludzi , z którymi rozmawiam ma takie samo zdanie . do zobaczenia na meczach .

  • kibic mówi:

   Powiedz Mi człowieku czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o Piłce Nożnej? stanąć z boku i obserwując Ty wiesz co jest ok a co nie daj spokój ze swoimi marnymi wypowiedziami. Chłopaki dopiero od nie dawna grają razem większość pracuje wiec nie oczekuj odrazu gigantycznych postępów a co do trenera jesteśmy przekonani ze jest to osoba właściwa i na odpowiednim miejscu.

 • kibic mówi:

  to nie jest trener tylko wuefista i niebawem sie o tym przekonacie ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *