KS „LUBOŃ” ZAKRĘCIŁ KRAKOWSKIM RYNKIEM.

Dwa z trzech Srebrnych Pierścieni Krakowa przypadły w udziale młodym reprezentantom KS „Luboń” Skomielna Biała podczas zawodów rozegranych 12 czerwca w ramach Wielkiej Gali Rowerowej poprzedzającej rozpoczęcie Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Na rundzie wokół krakowskiego Rynku znakomicie spisał się Maciej Handzel w gronie 10 latków, który jako trofeum zwycięzcy zdobył okazały puchar i pierwszy w jego dorobku Srebrny Pierścień Krakowa. Pasjonujący przebieg miała rywalizacja w kategorii żak. Ostatecznie po zaciętym finiszu Łukasz Marszałek uplasował się na drugim miejscu a Sabina Wierzycka na trzecim, będąc najwyżej sklasyfikowaną dziewczynką. W tej samej kategorii na szóstym miejscu finiszował Jakub Żaczek. Kolejny Srebrny Pierścień Krakowa wywalczył Jarosław Żur, który na mecie nie krył swojej radości ze zwycięstwa w kategorii młodzik. Świetnie spisała się również Klaudia Bajołek, która debiutując w tej imprezie zakończyła zmagania na 6 pozycji.