XXIV SESJA RADY GMINY LUBIEŃ
Wczoraj odbyła się XXIV sesja Rady Gminy Lubień. W czasie sesji poruszono wiele ciekawych tematów między innymi odśnieżanie na terenie naszej Gminy, sprawa Ośrodka Zdrowia w Skomielnej Białej, reforma szkolnictwa w naszych szkołach itd. Zapraszamy do oglądnięcia fragmentów sesji.




[/img]

































Dodaj komentarz