DWA DNI I AŻ CZTERY WYŚCIGI Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW LUBONIA

Zacznijmy od świetnego wyniku Kingi Żur na Pucharze Świata w Czechach. Kinga pokazała naprawdę dobrą jazdę na trasie nazywanej przez niektórych jedną z najtrudniejszych i najciekawszych na święcie. Zajęła wysokie 31 miejsce, warto również podkreślić, że startuje z rok starszymi

zawodniczkami od siebie. Równie dobrze zaprezentował się Stanisław Nowak, który po defekcie dotarł na metę jako 61 zawodnik. Jarosław Żur również w tym wyścigu był 106.
Kolejnym sobotnim wyścigiem w którym braliśmy udział był Puchar Mazowsza w Wesołej.
W swojej kategorii wygrał Brajan Świder, Maciek Biedrończyk był trzeci, Marcin Goleń 8 a Leszek Świder 11.
Niedziela to wyścig na szosie „Szlakami jury” Bruno Baścik wykazując wszechstronność (łączenie kolarstwa szosowego z mtb) zajął piękne 9 miejsce.
Drugim niedzielnym wyścigiem był Puchar Podkarpacia w Wietrznie, który pewnie wygrała Sara Bodkowska, Jakub Półchłopek i Wiktoria Jaromin.
Za nami bardzo intensywny weekend, kolejny start to Puchar Polski w Białymstoku.

*Niestety mamy też złą wiadomość. Naszemu zawodnikowi (Tomek Bal) skradziono rower. Tomek miał startować na maratonie w Złotoryi, niestety rano pod hotelem zastał auto z wybitą szybą i skradzionym rowerem. Gdyby ktoś napotkał się na używane części internecie podobne do tych Tomka prosimy o kontakt.