KOLARZE LUBONIA ROZPOCZĘLI TRENINGI – PIĘCIU NOWYCH DOŚWIADCZONYCH ZAWODNIKÓW W ZESPOLE

Kolarze Lubonia rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Jeśli chodzi o skład, nikt z dotychczasowych zawodników nie opuścił klubu, ani nie zakończył kariery jest natomiast bardzo duże wzmocnienie. Do klubu przyszło pięciu nowych zawodników, także na obecną chwilę klub skupia 29 licencjonowanych zawodników i zawodniczek. Miło

nam zakomunikować iż od nowego sezonu w naszych barwach będzie jeździł jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia, członek kadry narodowej, wielokrotnie już medalista Mistrzostw Polski, Mistrz Polski pochodzący z naszego powiatu, zamieszkały w Sieprawiu – Stanisław Nowak. Barwy naszego klubu reprezentować będą również uzdolnieni juniorzy/juniorki młodsze! Sara Bodkowska, Jakub Półchłopek pochodzący z Jedlicza na Podkarpaciu, Inez Durlak z Krzeszowic oraz młodzieżowiec Bartosz Zontek z Bielska-Białej. Podstawowym trenerem pozostała Aleksandra Dawidowicz. Jesienią klub rozpoczął również rozmowy z firmą Polsport głównym przedstawicielem hiszpańskiej marki rowerowej Orbea na Polskę w celu nawiązania na przyszłość bliższej współpracy może i sponsoringowej. Pierwsze sześć tych znakomitych rowerów ma trafić w najbliższych dniach do klubu. Nowym zawodnikom życzymy szybkiego zaaklimatyzowania się w klubie, dużo satysfakcji z treningów oraz sukcesów w zawodach, podobnie jak pozostałem naszym zawodnikom. Okazja będzie już wkrótce, ponieważ 23-24 stycznia pierwsza poważna próba Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym na które wybiera się 6- osobowa ekipa. Źródło-KS Luboń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *