ODKĄD GOOGLE MAPS UAKTUALNIŁO DROGI WEEKENDY W SKOMIELNEJ RUCH JAK W CENTRUM MIASTA

Jak tylko korkuje się nowa droga S7 a i później stara „zakopianka” w Skomielnej Białej pojawia się problem. Odkąd Google Maps wprowadziło nowe mapy praktycznie wszyscy jadący „starą zakopianką” od Krakowa i Zakopanego, dostają informację o korkach/utrudnieniach na drodze więc jadą na skróty, czyli drogą na roli Słowiakowej, (część samochodów

skręca na DK28 do skrzyżowania) ale większa część jedzie dalej drogą na roli Krzysztofiakowej, wyjeżdżając na rolę Nowakową a później rolę Żurówka i włączają się do ruch przy AUTO-ZŁOMIE. Od piątku do niedzieli wieczorem, ruch jest tak duży że mieszkańcy maja problem z dojazdem np. do kościoła czy na zakupy. Wewnętrzne drogi na terenie Skomielnej nie są przystosowane do takiej ilości pojazdów, od czasu do czasu są wysepki aby pojazdy mogły się minąć. Niestety nie wszyscy to rozumieją, na siłę próbują się omijać co skutkuje stłuczkami i wpadnięciami do rowu których przy tej drodze nie brakuje. Jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia, pomysły, zdjęcia prosimy o kontakt.

2 Odpowiedzi na ODKĄD GOOGLE MAPS UAKTUALNIŁO DROGI WEEKENDY W SKOMIELNEJ RUCH JAK W CENTRUM MIASTA

  • 07 mówi:

    Może wskazana zbiorowa petycja mieszkańców powyższych ról, do właściwego wydziału komunikacji rozwiąże problem?

    Z poczucia humoru to: stawiać co kawałek bramy weselne, na dodatek w oprawie regionalnej. W końcu to poniekąd wielka atrakcja dla miłośników gór z odległych zakątków kraju.

  • pecio mówi:

    Ustawić znak zakaz wjazdu , pod spodem tablicę nie dotyczy mieszkańców i po kłopocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *