ZŁAPANI NA GORĄCYM UCZYNKU – WYRZUCALI ŚMIECI W LESIE NA ROLI DZIAŁOWEJ

Niestety walka z nielegalnym wywozem śmieci do lasu wydaje się walką z wiatrakami, ale nie tym razem. Dzięki interwencji mieszkańców roli Działowej, wreszcie udało się złapać osoby które w biały dzień jak gdyby nigdy nic wywozili odpady budowlane do lasu na tej roli. Sprawa została zgłoszona na Policję. Fot-czytelnik

 

6 Odpowiedzi na ZŁAPANI NA GORĄCYM UCZYNKU – WYRZUCALI ŚMIECI W LESIE NA ROLI DZIAŁOWEJ

 • Kieerry mówi:

  W dyby i do lochu gościa ?

 • sokowirówka mówi:

  Nie bronie ich absolutnie ale zwróce tylko uwagę że mimo iż płacimy wszyscy za wywóz śmieci ciągle jest problem z ich odbiorem , np. co wiekszego wsadzicie do tych pojemników 120l czy jakiś śmiesznych worków .Rzeczy budowlane odbierane są TYLKO 2 razy do roku i co niby ludzie mają w miedzczasie z nimi robić , może trzeba to inaczej zorganizować bo raczej nikt dla przyjemności nie wywozi niczego do lasu !!! Według mnie powinno być wyznaczone miejsce dla mieszkańców gminy na wywóz takich rzeczy w każdej chwili tylko np. swoim transportem (problemu śmieci w lesie może całkowicie to nie zlikwiduje ale napewno zmniejszy go dość poważnie)

  • ? mówi:

   DOKŁADNIE!!! Ale Przecież miał być jakiś punkt odbioru tych większych odpadów w Lubniu…czyż nie? Pisano o tym na stronie gminy… I co z tym pomysłem? Umarł śmiercią… urzedniczą ?

 • WIESIEK mówi:

  Wiesiek tym traktorkiem nie przyjechał tego co kierował gumować go.

 • Basia mówi:

  przy remontach i budowie zamawia się kontener, za który oczywiście trzema dodatkowo zapłacić… i po problemie

  • morto mówi:

   Jak sobie chcesz to płać po 30 razy za to samo ,mało tego i tak już za odbiór odpadów płacimy tyle co za naszą zach. granicą a Ty chcesz jeszcze komuś dopłacać – gratuluje ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *