PUNKT INFORMACJI I WSPARCIA – PORADNICTWO SPECJALISTYCZNE PSYCHOLOGICZNE I PRAWNE

Szanowni mieszkańcy Gminy Lubień w trosce o Wasze bezpieczeństwo w związku z rosnącym zagrożeniem epidemicznym coronawirusa COVID – 19 uprzejmie informujemy, że od kwietnia br. poradnictwo specjalistyczne psychologiczne, które do tej pory było świadczone w Punkcie Informacji i Wsparcia w Lubniu i Skomielnej Białej odbywać

będzie się w formie telefonicznej.
Psycholog będzie pełnił dyżur w każdy wtorek miesiąca w godz. od 14:00 do godz. 18:00 pod numerem telefonu: 731 504  276.
W szczególnych przypadkach możliwy jest kontakt z psychologiem w innych dniach i godzinach pod numerem telefonu: 888 269 398.
Informuję również, że mieszkańcy naszej Gminy chcący skorzystać z poradnictwa specjalistycznego prawnego proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubniu w celu umówienia terminu i sposobu konsultacji pod numerem telefonu: 18 26 82 123 lub 515 758 785  w godz. od 8:00 do 15:30.
Poradnictwo specjalistyczne psychologiczne i poradnictwo specjalistyczne prawne w ramach funkcjonującego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubniu Punkcie Informacji i Wsparcia świadczone jest bezpłatnie dla mieszkańców Gminy Lubień.
Realizacja specjalistycznego poradnictwa na terenie Gminy Lubień odbywa się dzięki realizacji projektu pn.: „Aktywizacja i wsparcie” dofinansowanego ze środków otrzymanych w formie dotacji od Wojewody Małopolskiego w ramach dofinansowania rozwoju pomocy społecznej.

Źródło-OPS w Lubniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *