KONCERT CHARYTATYWNY „GRAMY DLA PSONI KOŁO W RABCE-ZDROJU (ZDJĘCIA)

W sobotnie popołudnie w amfiteatrze „Pod Muszlą” w Rabce-Zdroju odbył się koncert charytatywny zorganizowany dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Rabce-Zdroju. Celem tego wydarzenia było

zebranie funduszy, zasilenie konta Stowarzyszenia, które adaptuje, remontuje, przystosowuje budynek przy ul. Podhalańskiej 42b dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Pomysł Koncertu zrodził się z chęci pomagania Pana Stanisława Jareckiego-rabczanina, mieszkającego w Krakowie i Pani Ewy Abramczyk, która jest moderatorką strony Rabka Moje Miasto. Gwiazdą sobotniego Koncertu był Pan Antoni Krupa-muzyk,kompozytor, autor tekstów i dziennikarz Radia Kraków. W programie usłyszeliśmy utwory Jimiego Hendrixa, Boba Dylana, BB Kinga oraz autorskie kompozycje. Mogliśmy podziwiać Jego grę na harmonijce ustnej.

Odbył się również pokaz taneczny szkoły tańca Pani Anety Tucznio Worwy SOO BEAT, Mażoretek z Naprawy i Raby Wyżnej, które prowadzi Pani Anna Zborek oraz Orkiestry Dętej z Tenczyna pod batutą Pana Andrzeja Stojewskiego. Pani Sabina Stolarczyk prowadziła pokaz zabaw rehabilitacyjnych dla dzieci. Panie Monika Gacek i Magda Siedlecka prowadziły zabawy edukacyjne, Pani Monika Sularz i Natalia Kryś prowadziły konsultacje kosmetyczne, Pani Anna Jurzec przedstawiała jak i w co opatulić malutkie dzieci i proponowała spersonalizowane paputki.
Obecni na koncercie mogli wziąć udział w akcji charytatywnej, posmakować waty cukrowej czy zrobić sobie zdjęcie z Myszką Miki i Mini. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wsparli nas w naszej działalności serdecznie dziękujemy! Dobrze jest pomagać i pomaganie jest wielką radością!
Tekst-PSONI koło w Rabce-Zdroju Fot-Zbyszek Kraus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *