UDROŻNIENIE DOJAZDU DO PÓL I LASÓW PRZEZ TEREN BUDOWY

W odpowiedzi na pismo IGK.7226.33.2019.KM dotyczące udrożnienia dojazdów do pól i lasów przez teren budowy Firma IDS-BUD S.A. jako Wykonawca Budowy drogi ekspresowej S7 Kraków-Rabka Zdrój na odcinku Lubień-Naprawa, od km ok 713+580 do ok 721+170 informuje, że jest

w trakcie uaktualniania mapy dróg dojazdowych ilustrującej sposób dotarcia mieszkańców gminy do swoich nieruchomości przez teren budowy. W/w mapa zostanie dostarczona do Wójta Gminy Lubień w terminie 14 dni od otrzymania niniejszego pisma, celem rozdystrybuowania jej wśród zainteresowanych.

Jednocześnie Wykonawca informuje że w razie jakichkolwiek problemów mieszkańców związanych z dotarciem do swoich pól, czy lasów, doraźnym udrażnianiem przejazdów zajmuje się z upoważnienia Wykonawcy firma: „Usługi koparko-ładowarką, transport Piotr Pietrzak”.

Wykonawca prosi, aby zwracać się o interwencję bezpośrednio u przedstawiciela tej firmy – pod numer telefonu: 500 192 282, lub kontakt do Majstrów Budowy:
– Pan Stanisław Klima -tel. Nr 609 192 199
– Pan Szczepan Bujak – 692 768 797

Wszystkie informacje związane z obecnym i planowanym przebiegiem dróg dojazdowych do pól w odniesieniu do prowadzonych prac budowlanych są dostępne w Biurze Budowy Wykonawcy, u Kierownika Robót Drogowych – Pana Kamila Śmiałka. Źródło-UG w Lubniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *