WNIOSEK RADNYCH DOTYCZĄCY DOJAZDU DO PÓL I LASÓW PRZEZ TEREN BUDOWY DROGI S-7

W trakcie dziewiątej zwyczajnej sesji Rady Gminy Lubień odbytej w dniu 30 maja bieżącego roku radni Klubu Radnych Czas na Zmiany złożyli wniosek dotyczący dojazdów do pól i lasów przez plac budowy drogi ekspresowej S-7, o treści:


„Działając w imieniu mieszkańców Skomielnej Białej zwracamy się z Wnioskiem do Pana Wójta o interwencję do wykonawcy robót drogowych (Firma Salini) o:
-udrożnienie dojazdów do pól i lasów, z których korzystają mieszkańcy miejscowości, a które prowadzą przez teren budowy drogi ekspresowej S7 (dojazdy do pól i lasów na odcinku od roli Folwark do roli Pasiowej)”.
Złożony przez radnych Wniosek podyktowany był licznymi telefonami ze strony mieszkańców, którzy niepokoili się brakiem możliwości dojazdu do pól i lasów przez teren placu budowy drogi S-7 (zwłaszcza w maju, kiedy opady deszczu uczyniły nieprzejezdnymi dla maszyn rolniczych niektóre odcinki dróg technologicznych) zwłaszcza zjazdy z tych dróg na drogi na poszczególnych rolach i zjazdy w kierunku pól.
Realizując interpelacje radnych Wójt Gminy Lubień zwrócił się 3 czerwca br. z pismem do Firmy Salini Impregilo w sprawie udrożnienia przejazdów na drogach rolnych. Fot- Andrzej Masłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *