UWAGA – WŁAMYWACZE ZNOWU GRASUJĄ NA TERENIE NASZEJ GMINY

Równo rok temu pisaliśmy o dwóch włamaniach na terenie naszej miejscowości. Wygląda na to, że włamywacze znów grasują na terenie naszej Gminy. W niedzielę 17 marca między 18.30 a 19.30 został okradziony dom w Lubniu (przy rondzie) W nocy z soboty na niedzielę 23-24 marca doszło do włamania

w Skomielnej Białej na roli Gackowej. Złodzieje działając pod ochroną mroku, pod nieobecność domowników, dostali się do domów poprzez wyważenie okna lub drzwi balkonowych znajdujących się z tyłu budynku. Łupem złodziei padły pieniądze i biżuteria. Ponawiamy apel z przed roku Jeżeli zauważymy obce osoby poruszające się w okolicach naszego miejsca zamieszkania, które obserwują zarówno drogę, jak i pojedyncze budynki, powinniśmy jak najszybciej poinformować dyżurnego policji pod nr tel. 997. Lub bezpośrednio KPP Myślenice 12 372-92-00. Taka podejrzana osoba może pilnować terenu i dawać sygnał złodziejom, którzy w danym momencie dokonują kradzieży. Telefoniczne zgłoszenie pozwoli na szybką reakcją policjantów. Reagujmy też, gdy w okolicach naszego domu czy osiedla będą przebywać osoby nieznajome, bądź pojazdy na obcych numerach rejestracyjnych.

Fot-materiały prasowe

3 Odpowiedzi na UWAGA – WŁAMYWACZE ZNOWU GRASUJĄ NA TERENIE NASZEJ GMINY

  • W. mówi:

    Na Tenczynie podobno też doszło do kilku kradzieży…. Dzwonić można jak najbardziej tylko pytanie…. o czas interwencji Policji na takie zdarzenie??? :/

  • Teresa mówi:

    Współczuje Tym domownikom, to okropne uczucie…. wiem bo sama 9 lat temu w biały dzień w trakcie bycia na pogrzebie sąsiada spotkało mnie i moją rodzinę to samo…do dziś….sprawcy nie wykryci….A takim ludziom ręka winna uschnąć!!!!!

  • dawid mówi:

    a w tenczynie to na jakich rolach byla kradzież?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *