KONKURS FOTOGRAFICZNY NA ZDJĘCIE Z PSZCZOŁĄ LUB INNYM OWADEM ZAPYLAJĄCYM W ROLI GŁÓWNEJ

W związku z realizacją projektu pn. ,,PSZCZOŁA – MOJA, TWOJA, NASZA PRZYSZŁOŚĆ” Stowarzyszenie Aktywne Wsparcie Inicjatyw Lokalnych organizuje konkurs fotograficzny. Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa małopolskiego. Konkurs nie posiada ograniczeń

wiekowych. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27.11.2018r. do 17.12.2018r.
Konkurs będzie polegał na wykonaniu przez uczestników następującego zadania konkursowego: – wykonaniu fotografii pszczół/pszczoły lub innych owadów zapylających – wypełnieniu Formularza Zgłoszeniowego do konkursu, który stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Dane te będą służyć wyłącznie do kontaktu Organizatora z uczestnikiem konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Prace, które będą przesłane bez wymaganego Załącznika nr 1 do niniejszego Regulaminu nie zakwalifikują się do konkursu. Załącznik nr 1 do Regulaminu – Formularz Zgłoszeniowy stanowi załącznik obowiązkowy. Wykonane fotografie wraz z uzupełnionym Formularzem Zgłoszeniowym należy przesłać do Organizatora konkursu drogą elektroniczną na adres e-mail: awil.limanowa@wp.pl z dopiskiem: Konkurs fotograficzny do dnia 17.12.2018r. włącznie (liczy się data wpływu do siedziby Organizatora).

Zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione zostaną powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie do dnia 21.12.2018 r. Zwycięzcy oraz wyróżnieni konkursu zostaną zaproszeni po odbiór dyplomów, nagród i upominków do wcześniej ustalonego miejsca zlokalizowanego na terenie powiatu limanowskiego. Wszelkie informacje na temat niniejszego konkursu można otrzymać w siedzibie Organizatora:

Stowarzyszenie Aktywne Wsparcie Inicjatyw Lokalnych Łukowica 446 , 34-606 Łukowica a także wysyłając wiadomość e-mail na poniższy adres: awil.limanowa@wp.pl Regulamin konkursu fotograficznego – Pszczoła dostępny jest na stronie http://www.myslenicki.pl/pl/content/view/4914/45/ Źródło- Powiat Myślenice

 

Jedna odpowiedź na KONKURS FOTOGRAFICZNY NA ZDJĘCIE Z PSZCZOŁĄ LUB INNYM OWADEM ZAPYLAJĄCYM W ROLI GŁÓWNEJ

  • Zapylacz grudniowy mówi:

    SUPER konkurs, ciekawe kto znajdzie w grudniu pszczole zapylające i zrobi jej zdjecie POWODZENIA. Takie rzeczy tylko w PISolandii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *