NIEOFICJALNE WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY LUBIEŃ W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Skomielna Biała OKRĘG 12:
Bogdan Bal-121 głosy
Andrzej Bala-179 głosy

Skomielna Biała OKRĘG 13:


Maria Bal-102 głosy
Jan Śmiałek-227 głosy

Skomielna Biała OKRĘG 14:
Andrzej Masłowski-161 głosy
Elżbieta Pasierb-111 głosów

Skomielna Biała OKREG 15:
Jan Kołpak- W okręgu wyborczym nr.15 utworzonym dla wyboru Rady Gminy Lubień obejmującym jeden mandat, Gminna Komisja w Lubniu zarejestrowała jednego kandydata na radnego.W związku z tym, że że liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie wybieranych radnych, na podstawie art.380 Kodeksu wyborczego,W okręgu wyborczym nr.15 głosowania do Rady Gminy Lubień nie przeprowadza się, a za wybranego na radnego uznaje się następującego zarejestrowanego kandydata z listy KWW Czas na Zmiany.

3 Odpowiedzi na NIEOFICJALNE WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY LUBIEŃ W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

  • Elżbieta Pasierb mówi:

    Gratuluję p. Masłowskiemu ponownego wyboru do Rady Gminy Lubień. Nie jest dyshonorem przegrana z tak mocnym kontrkandydatem. Gratuluję także wszystkim, którzy będą współtworzyć Radę Gminy i życzę powodzenia. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy oddali swój głos na mnie, dziękuję za zaufanie i poparcie.

  • Skomielniany mówi:

    Gratulujemy też przegranej Bogdanowi.

  • Do Skomielniany mówi:

    Parlamentarna większość z okręgu 12 pokazał się jako matecznik skomielniańskiej postkomuny, udowodnił po raz kolejny zreszta że stary układ jest tu dalej najważniejszy wybierając Andrzeja … CICHO WÓJT GODO… dezertera z PiS-u (patrz lista z której ow startował do wyborów w 2014 roku) po tym zwycięstwie p. Andrzej załatwi z wójtem przyjęcie kolejnego swojego pociotka do roboty w gminie..(Tekst usunięty). Bogdan to co ma, kim jest osiągnął uczciwie, bez nepotyzmu, kolesiostwa – własna pracą…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *