NIEOFICJALNE WYNIKI DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania w chwili zakończenia głosowania-2 304
Liczba kart niewykorzystanych-1 144
Liczba wyborców którym wydano karty do głosowania-1 160
Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika-2

Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią OKW ds. przeprowadzenia

głosowania)-1
Liczba kart ważnych-1 159
Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych)-78
W tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list-18
W tym z powodu niepostawienia znaku „X”obok nazwiska żadnego kandydata-60

LISTA NR.1 KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
OLIWA Rozalia-8
ORAWIEC Mieszko Jan-3
MENTEL Tadeusz Bogusław-3
BARAN Magdalena Maria-14
ROKOSZ Mieszko Andrzej-5

LISTA NR.2 KOMITET WYBORCZY PSL
BARNAŚ Stanisław-14
BOBOWSKA Joanna Grazyna-10
MOTYKA Miłosz Maksymilian-0
KLIMOWSKA-BOBULA Edyta Katarzyna-1
SZYDŁOWSKI Franciszek-3
PIECZONKA Paweł Jan-0
KALEMBA Urszula Maria-3
SKAŁUBA Elżbieta Anna-0
DZIWISZ Barbara Stanisława-14

LISTA NR.3 KW PARTIA ZIELONI
PATER sTANISŁAW-1
OPOCZKA Adam Józef-0
OCHNIAK-DUDEK Klementyna Barbara-1
LESZCZYŃSKA Katarzyna Paulina-3
CZUBERNAT Sebastian Andrzej-2

LISTA NR.4 KWW PLATFORMA, NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
BISZTYGA Stanisław-48
HABER Marek Mikołaj-5
KOT Jakub-9
DĄBKIEWICZ Marcin-3
WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika-10
GOLCZYK Maria Teresa-2
WIERCIOCH Ewelina Maria-1
GUZDEK Elżbieta-1
KOŹBIAŁ Maciej Józef-4

LISTA NR.5 KKW LEWICA RAZEM
NADARKIEWICZ Edward Jan-6
RAUCH Jan Zbigniew-1
KLEMENSIEWICZ Jan-0
ZIELIŃSKA Dorota Barbara-2
GĄSIENICA-DANIEL Stanisław-5
MAJKA Krystyna Aniela-0
SZAFRAŃSKA Janina Bożena-1
JAGLARZ Katarzyna Dorota-0
LEWANDOWSKI Jan-4

LISTA NR.6 KW RAZEM
ŁAŚ Maria Bogusława-3
GALENT Marcin-1
IVCHENKA Olesia-1
KOWALÓWKA Michał Grzegorz-0
KRAUZOWICZ-TARCZOŃ Joanna Magdalena-1

LISTA NR.7 KW RUCH NARODOWY RP
ADAMCZAK Tadeusz Jan-1
BASTER łukasz Krzysztof-0
TOMASZCZUK Mateusz Krzysztof-0
ZIELIŃSKA Beata Elżbieta-3

LISTWA NR.8

MOMOT Józef-13
CHOWANIAK Tadeusz-1
MACIEJOWSKA KINGA kATARZYNA-5
PASIOWIC Edward-10
KOZAK JOANNA KATARZYNA-10
FRÓG Maria-2
ŚIWIEC- CIELEBON MICHŁ sTANISŁAW-1
WITEK Tomasz Wojciech -4

LISTA NR.9 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
CZOSNOWSKI Radosław Maria-3
SKUPIEŃ Andrzej-2
DŁUGA Mchał-0
SPISAK Halina-2
URBAŃSKA Anna Katarzwgo-0
NITKA Anna Maria-1
LEŚNIK-BARGLIK Angelika i Małgorzata-0
PAWLIKOWSKI Roman Paweł-139

LISTA 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWŚĆ
KACZYŃSKI Filip Roman-196
WIERZBA Marek-178
PICZURA Jan-29
STUGLIK Rafał-11
SZAFRANIEC-RUTKIEWICZ Anna Maria-53
ŚWIERKOSZ Grażyna-10
KOŚCIELNIAK Ewa-113
KAWA Danuta-17
BYLICA Robert Stanisław-27

LISTA NR.11 KW WOLNI I SOLIDARNI
KRÓL Jan Kazimierz-5
KAPŁON Leszek-0
MATONOG Marzena Maria-1
FRĄCZEK Mirosław-1
KAMIŃSKA Magdalena Anna-1
HANULA Piotr-1

LISTA NR.12 KW”WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”
JACHYMIAK Maciej-11
HUTNICZAK Antoni-1
CHOWANIEC Robert-8
OLEKSY Joanna Marzena-3
HOŁDA Zofia-4
MITANA Magdalena Anna-1
RZONCA Monika Elżbieta-6
STACHOWSKI Andrzej Czesław-2
JANOSZ Jacek Adam-0

LISTA NR.14 KWW ISKRA
CHMIEL Dariusz Bogdan-2
SCHAEFFER Ryszard Stanisław-0
GÓRSKI Konrad Janusz-2
SYREK-ZUZEK Elżbieta Izabela-0
GUMULIŃSKI Krzysztof Edward-1
PITALA Anna Wioleta-0
JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *