DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GMINIE LUBIEŃ

Tradycyjnie już – w dniu 16 października br z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Wójt Gminy Lubień Pan Kazimierz Szczepaniec spotkał się w auli Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu z

dyrektorami oraz nauczycielami szkół i przedszkoli z terenu Gminy.

Zorganizowana uroczystość była okazją, nie tylko do okolicznościowych życzeń, ale do wręczenia dorocznych nagród Wójta Gminy dla wyróżniających się w pracy nauczycieli i dyrektorów. Nagrody te zostały przyznane za szczególne osiągnięcia w zarządzaniu szkołami oraz wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą, za codzienne zaangażowanie w rozwijaniu zdolności, pasji i zainteresowań uczniów oraz realizację zadań na rzecz edukacji i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Wręczając nagrody Wójt Gminy wraz z podziękowaniami, życzył radości i zadowolenia z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Aby znakomite osiągnięcia i godna postawa wychowanków była najwspanialszą nagrodą i zachętą do dalszego działania.

Następnym miłym akcentem uroczystości były nominacje dla nauczycieli na kolejny stopień awansu zawodowego. Po zdaniu egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną, kolejni nauczyciele ze szkół na terenie naszej Gminy, dołączyli do grona nauczycieli mianowanych. Podczas spotkania – po złożeniu ślubowania – otrzymali Akt Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Mianowanego.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej wielu wyróżniających się nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli otrzymało nagrody pieniężne od dyrektorów jednostek oświatowych.
Źródło-UG w Lubniu

2 Odpowiedzi na DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GMINIE LUBIEŃ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *