SPOTKANIE KANDYDATA NA WÓJTA WIESŁAWA SŁOWIAKA Z MIESZKAŃCAMI KRZECZOWA I SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Ostatnie dni kampanii wyborczej, mobilizują do działań. W dniu 14 października Wiesław Słowiak kandydat na Wójta Gminy Lubień zaprosił i zorganizował spotkania z mieszkańcami Gminy Lubień. Zarówno w Skomielnej Białej jak i Krzeczowie przedstawiony i omówiony został program wyborczy. Jednak spotkanie z mieszkańcami miało inny

cel i zamierzenie. Kandydat na stanowisko Wójta Gminy Lubień kieruje się otwartością i chęcią poznania problemów życia codziennego w naszej gminie. Odpowiadał na wszystkie pytania kierowane przez przybyłych gości. Niestety tak jak i na spotkaniach (zebraniach) wiejskich tak i na spotkaniu przedwyborczym frekwencja mieszkańców nie była zadowalająca. Wniosek nasuwa się jeden. Mieszkańcy nauczyli się, iż muszą sobie radzić z problemami na własną rękę. Aby mieszkańcy chcieli się spotykać potrzebna jest integracja społeczeństwa. Kandydat na wójta chce dać do zrozumienia mieszkańcom , że są ważni a wszystkie rozmowy podejmowane na takich spotkaniach zobowiązują do działania. Warunkiem rozwoju gminy, jest działanie samorządu lokalno- społecznego.
Źródło-KW Wiesława Słowiaka

11 Odpowiedzi na SPOTKANIE KANDYDATA NA WÓJTA WIESŁAWA SŁOWIAKA Z MIESZKAŃCAMI KRZECZOWA I SKOMIELNEJ BIAŁEJ

 • Mieszkaniec mówi:

  Popieram ludzie mają doś obiecanek bo zawsze do tej pory były na takich spotkaniach ale z tego co słyszałem od wielu pan Słowiak bardzo pomaga mieszkańcom jako radny ma chęci tego potrzebuje nasza Gmina. Wójt nie raczy spotkać się z mieszkańcami popatrzeć w oczy ludziom
  co na obiecywał szkoda gadać.

  • nuka mówi:

   Mieszkańcu szanowny, od razu widać ze jesteś tendencyjnie nastawiony do Wojta i bezkrytycznie popierasz p.Słowiaka, a ja pytam jaki masz w tym interes? Jakoś nie wierzę ze po jednym spotkaniu nabrałeś takiego zaufania do kandydata bo chyba niczym szczególnym się nie wyróżnia,na spotkaniu też pewnie przedstawił swoje obietnice i co? one są wiarygodne? „Ludzie mówiąze pomaga….. jeżeli tak mówią to proszę mi przytoczyć konkrety na czym ta pomoc polega i czy to jest prawda. Podobnie proszę o konkrety w jakiż to sposób obecny wójt unika spotkań z mieszkańcami? Trzeba przychodzić na zebrania,. A cóż to takiego naobiecywał wójt że „szkoda gadać”?. Może nie szkoda gadać może konkrety poproszę a nie tylko obrzucanie błotem bo to chwyty poniżej pasa.

 • Mieszkaniec mówi:

  Pas Słowiak jest obecnym radnym w Gminie Lubień ale przeciesz dobrze o tym wiesz nie jaki NUKA z Gminy wy się boicie jak ognia pana Słowiaka że wam się wszystko skończy przy korycie A kiedy to Wójt organizował ostatnio jakieś spotkania z mieszkańcami nie jaki NUKA a Słowiak wychodzi do ludzi przeglądnij ostatnie obietnice Wójta to będziesz miał jasność a nie wciskaj ciemnoty ludziom ja z tego nic nie mam to raczej na odwrót jestem po prostu mieszkańcem a nie którzy tylko myślą o interesach czas z tym skończyć a poto żeby nam się wszystkim lepiej żyło. Ja nie twierdze że Wójt wogóle nic nie zrobił ale jest kandydat przeciesz będą wybory który ma realny plan za który można go później rozliczyć. Wszyscy mają prawo wyrazić swoją opinie.

 • Wyborca mówi:

  A Pani Nuka jest tendencyjnie nastawiona do Pana Słowiaka. Widać to zresztą w każdym jej poście. Ciekawa jestem czy pisze te swoje spostrzeżenia w czasie wolnym od pracy czy też jest „zapracowanym” pracownikiem Urzędu Gminy?. Sama widziałam parę dni temu w Gminie jak w czasie pracy „uważnie” studiowały Panie program Pana Słowiaka i jego aktywność w internecie. A interesant?. Otóż interesant był tam intruzem i niestety musiał czekać?. A co do Pana wójta dotychczasowego – nie uważam, że jest to zły człowiek, ale niestety otacza się złymi ludżmi. A co do spotkań Pana wójta to raczej rzadko się one odbywały. Nie sztuka ogłosić zebranie w Gminie i czekać jak zjadą się ludziska ze wszystkich stron. A może by tak wyjść do ludzi?.

  • nuka mówi:

   No proszę, najpierw się pisze że każdy ma prawo do własnego zdania a jeżeli się takie przedstawi i nie jest ono po myśli wielbicieli p.Słowiaka to odrazu jest się wrogiem nr 1 .Insynuuje się że to pewnie pracownik UG.Tak siedzę teraz w budynku urzędu i piszę posta…ha,ha,ha. A tak na marginesie- czy pracownikom ug nie wolno się wypowiadać i mieć własnego zdania na określone tematy? Plujcie dalej, wypisujcie głupoty, i cieszcie się- do niedzieli wieczorem.

 • Jan mówi:

  Jo wom godom Wójt to może nie taki zły moze by cas zmienić na kogoś nowego moze by co zmienił tyn młody ktowie cy by nie dol rady cza sie wziasc za tych nierobów w Gminie nie wszystkich jak wszedzie prowda człowiek wchodzi czsem do pokoju to paczo na ciebie jak na jakiegoś delikwenta pocoś przszedł coś tu chcioł jak komuś nie pasuje to do inne robotya nie grzac stołka dyć oni dlanos tam so

 • Krystian mówi:

  Nie wracałem się i grzecznie patrzyłem co tu się dzieje wow… Jak dla mnie Słowiak już dużo zrobił genialny gość wystarczyło tylko że ogłosił kandydaturę i od razu otworzył się worek z prezentami… Strona gminy pęka w szwach jak nie kasa dla straży w Krzeczowie to chodnik na Tenczynie to dofinansowanie jakieś na to na tamto, i godzin nauczycielom przybyło. Myślę że ma predyspozycje i umiejętności do zarządzania gmina skoro bez większego wysiłku w miesiąc tak aktywowal urząd, pracowników i wójta😁 wygląda na to że coś musi umieć skoro urząd teraz pracuje na najwyższych obrotach.! Czytałem goniec myślenicki i jeszcze w takim nakładzie go nie widziałem nigdy ciekawe kto za tą laurke zapłacił? Czytając te wszystkie wpisy to w sumie jak by tak p. Wiesław został wójtem a p. Kazimierz kimś tam doradcom czy coś do emerytury by dociagna w tym stylu mogło by z tego coś fajnego wyjść doświadczenie + kreatywność i energia. Ojjj czeka nas ciekawy poniedziałek….

 • Bożenka mówi:

  Zarówno do Pani Nuki pracownicy gminy i do mieszkańca, zwolennika Pana Słowiaka. Ludzie wybiorą, już w niedzielę. Proszę pamiętać, który by wójtem nie został na najbluższe 5 lat czeka go praca. Oddanie społeczeństwu i szacunek wobec nich. Proszę Pani nuko pamiętać, że zwolennicy jak to Pani nazywa Pana Słowiaka, to też ludzie, mają prawo głosu i co jeśli przejdzie obecny wójt to Ci ludzie są nie ważni? A Pan Słowiaka powinien pomyśleć jak scalić społeczeństwo jeśli to on wygra wybory. W gminie jest duży bałagan, a pracownicy bez życzliwości ludzkiej życzliwości. Trochę to przykre. Pozdrawiam

 • nuka mówi:

  Nie wiem czy dobrze zrozumiałam wpis pani Bożenki która tytułuje mnie pracownicą urzędu gminy, jeśli tak pani rzeczywiście myśli to muszę panią rozczarować, niestety nie pracuję w gminie. Pracuje w domu co nie znaczy że nie bywam w urzędzie załatwiając różne sprawy, nie spotkałam się dotąd z arogancją czy nieżyczliwością pracowników. Prawdą jest że niektórzy są bardziej inni mniej kompetentni, co nie znaczy że wszystkich należy wrzucać do jednego worka.

 • Bożenka mówi:

  Psni nuko, stwierdzam fakty napisane wyżej wiec sama Pani tak twierdziła. Czepia się Pani wszystkich kto cokolwiek napisze nie ma Pani co robic? Kobieto, wstyd i tyle. Jak czytam to wszystko to mnie mdli. Pozdrawiam. Sprzeczajcie sie dalej.

 • Stanisław mówi:

  A ja się pytam czy wszyscy tam się pomieścili!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *