PREZENTACJA KANDYDATÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 – ROMAN PAWLIKOWSKI KANDYDAT DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Szanowni Państwo

Wybory, to obietnice i zapewnienia kandydatów na każdym szczeblu samorządu. Wszyscy chcą inwestować, ulepszać, budować itp. Inwestycje to oczywiście wydawanie pieniędzy, ogromnych pieniędzy każdego z nas, czyli podatnika.

Mam 44 lata jestem żonaty i mam dwie córki. Z wykształcenia politolog. Prywatny

przedsiębiorca.
Kandyduje do sejmiku województwa małopolskiego z listy „KWW Wolność W Samorządzie” z okręgu 4 czyli z powiatów: tatrzańskiego, nowotarskiego, myślenickiego, suskiego, wadowickiego. Lista nr 9 miejsce nr 8

Dlaczego? Tak jak głosi nasze hasło „ IDZIEMY PATRZEĆ IM NA RĘCE”.
Ja osobiście mam dosyć marnowania naszych pieniędzy. Nietrafionych inwestycji, przepłaconych kontraktów oraz „lekkiej ręki do wydawania publicznej kasy”.
Można zrobić dużo więcej za mniejsze pieniądze tylko trzeba dbać o budżet jak o własny portfel !!!
Szanowni kontrkandydaci, obiecujcie co chcecie nawet gruszki na wierzbie, ja obiecuję że będę sprawdzał jak wydawane są pieniądze z budżetu !!!

Drodzy wyborcy, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy.
Znacie mnie , jestem stąd, wiecie gdzie mieszkam, jakim jestem człowiekiem oraz jakie mam poglądy. Idźmy wszyscy 21 października do urn wyborczych i głosujmy.
Każdy z nas ma prawo zdecydować o przyszłości więc korzystajmy z tego.
Jestem jedynym kandydatem do sejmiku woj. małopolskiego z naszej gminy więc tym bardziej zachęcam Państwa do oddania na mnie swojego głosu.

Dziękuję
Roman Pawlikowski

2 Odpowiedzi na PREZENTACJA KANDYDATÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 – ROMAN PAWLIKOWSKI KANDYDAT DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

 • Jasiu mówi:

  Do wszystkich ludzi ze Skomielnej Białej-jak zwykle nie pojmuje jednej rzeczy, po pierwsze jak tacy ludzie jak Romek Paweł Pawlikowski, jak Małgorzata Katarzyna Macioł chcą nas reprezentować w powiecie i sejmiku nie wspomnę o
  innych kandydatach do powiatu. Po pierwsze Pani Małgorzato, Katarzyno i Panie Romku Pawle Pawlikowski ile
  razy Państwo brali udział w spotkaniach wiejskich, ile razy byli Państwo na jakichkolwiek zebraniach
  proszę o ścisłą odpowiedź- odpowiem od razu na żadnym, po co Panie Romku startuje Pan na taki urząd kiedy
  w ostatnich wyborach ludzie wyrazili poparcie dla Pana- PAWLIKOWSKI ROMAN – KWW Solidarni Polacy– 15
  oddanych głosów (w/g http://www.skomielna.info), czy wy ludzie nie macie honoru. Kto na was zagłosuje?. Bardzo proszę sprawdźcie kto przychodzi na spotkania i kto interesuje się mieszkańcami naszej wsi i na tej podstawie podejmijcie
  decyzję. Jak dla mnie to ludzie z łapanki tylko co oni nam pomogą…

 • Roman Pawlikowski mówi:

  Szanuję Panie Jasiu pańską opinię. Ma Pan wybór i nikt do niczego nie zmusza. Może Pan zagłosować na osobę z lokalnej społeczności lub na kogoś z plakatu lub baneru a może z telewizji. Można później przyjść po pomoc lub interwencje do lokalnej radnej lub radnego albo stanąć przed plakatem lub banerem a nawet telewizorem i …. no właśnie. Panie drogi wolna wola. Nikt nikogo nie zmusza. Tak samo na wybory chodzi 45 – 50% na zebranie wiejskie jeszcze mniej może 150 osób. Nikt nikogo nie zmusza. Pana także nikt nie zmusza. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów i powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *