PREZENTACJA KANDYDATÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 – WIESŁAW SŁOWIAK KANDYDAT NA WÓJTA GMINY LUBIEŃ

Tak jak podczas poprzednich wyborów, każdy kandydat w październikowych wyborach samorządowych w naszym regionie może bezpłatnie zapromować się na portalu skomielna.info. Jako pierwszy informację o sobie przesłał Wiesław Słowiak, kandydat na Wójta Gminy Lubień z ramienia KW Prawo i Sprawiedliwość. Zapraszamy do zapoznania się z jego programem.

,, Racją bytu wszelkiej polityki jest służba człowiekowi”
Św. Jan Paweł II

Szanowni Państwo,
Decydując się na kandydowanie, miałem świadomość, tego, że nie jestem znany wszystkim Mieszkańcom naszej Gminy, chciałbym, więc pokrótce przybliżyć Państwu moją osobę. Mam 31 lat i jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Studia magisterskie ukończyłem na kierunku Ekonomii w specjalizacji Zarządzanie Procesem Zmian i Design Thinking. Obecnie zajmuję się prowadzeniem działalności gospodarczej. Jako współwłaściciel  firmy doskonale wiem jak zarządzać budżetem i zasobami ludzkimi. Jestem oddanym członkiem Chóru Gaudium w Skomielnej Białej oraz stowarzyszenia Lubień Pomocny, bo nic nie daje takiej satysfakcji jak współpraca międzyludzka i pomoc niesiona drugiej osobie. Nabytą wiedzę teoretyczną, praktyczną i życiową  chciałbym wykorzystać dla Naszej Gminy. Jako Mieszkaniec Lubnia i Radny Gminy doskonale poznałem problemy, z jakimi borykają się Obywatele. W tej materii pozostało jeszcze wiele do zrobienia. Uważam, że Nasza Gmina ma  ogromną szansę na bardziej dynamiczny i efektywny rozwój.  Przez ostatnie lata gminie nie udało się w pełni wykorzystać potencjału, jakim są chociażby środki zewnętrzne. Potrzebny jest więc rzetelny, uczciwy i odpowiedzialny gospodarz, który potrafi we właściwy sposób zarządzać zespołem ludzi, by umiejętnie wykorzystać ich wiedzę, doświadczenie i predyspozycje. Chcę budować Gminę nowoczesną, bezpieczną i otwartą na potrzeby mieszkańców. Dołożę wszelkich starań, aby życie i działania w Naszej Gminie były transparentne i dużo lepsze pod każdym względem. Dokonam tego razem z zespołem Radnych i z Mieszkańcami, ponad  podziałami i wszelkimi układami.
Będąc Wójtem dokonam wszelkich starań by Gmina Lubień rozwijała się gospodarczo, a administracja była administracją wrażliwą na sprawy ludzkie. Mam nadzieję, że to ja wraz z Radnymi Prawa i Sprawiedliwości będziemy Państwa gospodarzami. Będę zaszczycony mogąc wspierać i wsłuchiwać się w głos i problemy Obywateli. Chcę być bliżej Państwa zgodnie z zasadą którą chcę się kierować,, Wójt dla Ludzi, a nie Ludzie dla Wójta” Uczynię wszystko, aby Państwo odczuli to że prawdziwa władza spoczywa w Waszych rękach, a Radni i Wójt są wykonawcami woli Obywateli .
Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszym programem, kandydata na Wójta i Radnych Gminy Lubień, który wkrótce będzie dostępny na moim profilu Facebooka Wiesław Słowiak kandydat na Wójta Gminy Lubień na który serdecznie zapraszam znajdą tam Państwo również informacje na temat kandydatów do Rady Gminy Lubień.
#CzasNaDOBRĄzmianę!

Źródło-Wiesław Słowiak

70 Odpowiedzi na PREZENTACJA KANDYDATÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 – WIESŁAW SŁOWIAK KANDYDAT NA WÓJTA GMINY LUBIEŃ

 • Mieszkaniec mówi:

  Popieram czas na zmiany personalne młodzi niech się wykazują BRAWO

 • Ja mówi:

  Wszystko fajnie jednakże jest Pan ubogi w doświadczenie aby piastowac takie stanowisko, skończył Pan studia wieczorowe które każdy może skończyć.

  • zestresowany mówi:

   A jakby skończył dzienne to może byłby inny . Najważniejsze, że chce coś w tej gminie zrobić a nie tylko przed i po wyborach Niech zacznie w końcu rządzić młoda kadra bo ma więcej pomysłów i zapału do pracy.

  • Mieszkanka mówi:

   Panie ,,Ja” wieczorowe? Jest Pan nie zorientiwany :-) nie ma wieczorowych:-D są zaoczne. Ludzie wybierają tok nauczania, zaoczny lub stacjonarny. Zaoczni, często łaczą to z pracą zawodową. To prawda nie był wujtem by mieć już jakieś diświadczenie. Ma potęcjał chęci i bogate zaplecze wiedzy, umiejętności i co najważniejsze. Chce byc dla ludz! Mi się to bardzo podoba. Brawo!!!

   • Głośne Ja mówi:

    Racja! Łatwo kogoś oczerniać bądź oceniać. Jak widać, można mieć studia zaoczne i być bardziej kumatym niż po stancjonarnych. Fajnie, że bedziemy mieli młodego zaradnego gospodarza! Ma Pan moje wsparcie!

  • Deca mówi:

   Doświadczeni, że ho ho ho są w gminie i co my z tego mamy? Pośmiewisko! Czystki zrobić , zmienić to zacznie się coś lepszego.

 • była nauczycielka mówi:

  Przez wiele lat brałam czynny udział w kształceniu i wychowaniu Wiesława Słowiaka. Przez ten czas dał się poznać jako po prostu wartościowy człowiek. Ma swoje zasady, jest uczciwy, pracowity i pomocny. Zawsze brał chętnie udział w różnych inicjatywach szkolnych i społecznych. Jeśli ktoś się waha, to warto mu zaufać. Miał odwagę stanąć w szranki z doświadczonym gospodarzem gminy. W moich oczach już teraz jest wygrany, bo nie sztuką jest narzekać, sztuką jest działać. Niech zwycięży młodość i świeżość. Rozliczycie Wiesława za 4 lata. Powodzenia!

  • nuka mówi:

   Trafnie to pani Była nauczycielka ujęła – „miał odwagę stanąć w szranki z doświadczonym gospodarzem gminy”. Tylko co z tego braku doświadczenia może wyniknąć, czy pani sobie z tego zdaje sprawę? Jaki pożytek będzie z tego miała społeczność lokalna? Młodość to nie wyłączny atut do zajmowania takiego stanowiska, a dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

   • Uczony mówi:

    Zaletą jest chęć , pomyśłowość, kreatyeność, dobroć i szczerość. Zaletą jest też chęć pomagania innym.oddanie i pracowitość. Znam Pana Wiesława i wiem , że podołał by bez najmniejszych problemów. Proszę najpierw poznać, potem oceniać. Realnie widzę potrzeby innowacji i zmian w Urzędzie Gminy. Trzymam kciuki!

 • Obywatel mówi:

  Witam mam małą podpowiedź do Pana Mieszkańca Pan Słowiak ubiegający się o posadę wujta nie należy do komitetu wyborczego Czas na zmiany 😉

 • Józek mówi:

  Fajna marynarka gdzie można kupić?

 • Mieszkanka gminy mówi:

  Oczywiście obywalel ,,Ja” ma problem z samym sobą, pisząc takie insynuacje. Studia wieczorowe? A są takie? Były szkoły wieczorowe a może chodzi o studia zaoczne? Wiele osób tak się dokształca. Wiele obecnych pracowników gminy, szkoły i innych placówek. Pracują i się uczą. To tylko świadczy o zaradności i chęci. Kierunek studiów i wiedza zdobyta jest sprawdzana zanim otrzyma się dyplom ukończenia studiów. Kogoś boli. Moim zdaniem wszyscy widzimy jak wykształceni i wiekowi ludzie działają w gminie… Ciężko cokolwiek załatwić, bo albo się nie da, albo nie dziś. Człowiek tej epoki, wie co, gdzie, jak. Młody energiczny człowiek, rozliczymy go za 5 lat. Ma potencjał i chęci! Poprostu mu się chce! Niech działa i niech dzieje się dobrze dla mieszkańców!

  • nuka mówi:

   Młodość nie jest atutem sama w sobie , słusznie ktoś z komentujących napisał ” stanął w szranki z doświadczonym gospodarzem ” tak i myślę że doświadczenie powinno decydować a nie tylko chęci bo nimi jest piekło wybrukowane.

 • Benol mówi:

  Nowy kandydat nowe chęci do roboty bo jest co robić. Warto dać mu szansę jak się nie sprawdzi to po kadencji wylot z Gminy. Teraz gmina strasznie robi? Teraz to dziękujemy. Mlodym dać szansę.

 • Mieszkaniec mówi:

  Dokładnie bardzo ciężko jest teraz coś załatwić w gminie bo albo nie da rady inny termin albo co innego zero jakiej kol wiek pomocy trzeba rozruszać to towarzystwo w gmine potrzebne są zmiany żeby ludzią dać wigoru do pracy nowych rozwiązań bo są teraz duże możliwości i myśle że nie są one w pełni wykorzystywane w naszej gminie a ci ludzie są tam dla mieszkańców a nie na odwrót . Jest to młody człowiek zgadza sie ale nie morzemy go za to skreślać. Ostatnich czasów widzimy wszędzie ilu młodych ludzi działa publicznie i dają rade wnoszą nowe spojrzenie propozycje rozwiązania do tego dochodzi cały zespół w tym wypadku radni to całość ma moc do zmian które są potrzebne w naszej gminie za przeproszeniem ma j..a że kandyduje ale może właśnie tego potrzebuje nasza gmina nowego spojrzenia na wszystko trzeba dać mu szansę wykazać się .
  POPIERAM W 100%

  • zbuntowana mówi:

   ciężko jest załatwić w gminie hmm… ciekawe ja ile razy byłam zawsze załatwiłam to co chciałam wiadomo czasem są kolejki trzeba czekać i to wszędzie jest nie tylko w tej gminie jedź do karkowa to zobaczysz co tam się dzieje, niektórych rzeczy nie da się załatwić od razu jeśli się orientujesz. Ja będę stawiać na doświadczonych ludzi dobrze ze pan Wiesław startuje każdy ma prawo do tego ale mnie nie przekonał choć też jestem młoda ale w tak ważnej sprawie wolę zaufać osobie z doświadczeniem dla porównania można popatrzyć na inną nam bliską gminę ….

   • Zbuntowany mówi:

    Zbuntowana….Nie chodzi o kolejki, o czekanie bo nie w tym proszę Panią jest problem. Gdzie Rzym a gdzie Krym. Porównywanie z krakowem :-) śmieszy mnie. Pani wybór na kogo zagłosuje, ale zmiany byly by wskazane. Dla dobra ogółu …

 • Mieszkaniec mówi:

  Ciekawe czy u pana panie kandydacie są jacyś radni którzy są zatrudnieni gminnych instytucjach? bo kontrkandydat do grona kandydatów na radnych zaprosił pracowników GOK-u…nie fajnie

 • Limo mówi:

  Ptezentacja ok, obietnice czy jak tam zwiecie program też ok, czepiacie się wieku, kiedy on nie ma 18 lat…facet po 30. Ma dom rodzinę. I jeszcze chęci do roboty. Bo przed emeryturą to już nie bardzo się chce. Radni? Na palcach u jednej reki można policzyć tych co robili comolwiiek by było lepiej.Gmina aż się prosi o zmiany! Popatrzmy na gminy sąsiednie. Wstyd! Panie Wiesławie niech Pan robi porządek i działa bo szkoda Lubnia.

 • zbuntowana mówi:

  A co do pana Słowiaka to niestety nie znam tego pana ale za samo zdjęcie ma u mnie minus bo już pokazuje że jest wyższy wkoncu ma być dla ludzi

  • Ludwik mówi:

   Skoro Pani nie zna nie ładnie oceniać . Za zdj minusy Pani daje, bo co kolor martnarki nie odpowiada? Postawa? Mina? Dla ludzi ma być jakoś wystylizowany? Jak ma wyglądać? Zdjęcie zupełnie normalne… Takie komentarze świaddczą o jednym. Komuś niewygidnie, że startuje :-)

   • zbuntowana mówi:

    Nie oceniam dalam minus za zdjecie nie przemawia do mnie marynarke ma bardzo ladna i właśnie postawa nie przemawia do mnie ale to moje zdanie nikogo przez to nie obrażam ani nie ublizam porostu ma byc naturalnie co według mnie nie jest i szczerze powiem ze ciesze sie ze startuje wybory nie będą nudne niech wygra ten którym ludzie zaufają i kogo chcą wybrać życzę powodzenia Panu Wiesławowi choć mojego głosu nie będzie miał pozdrawiam i jeśli faktycznie kogoś obraziłam to przepraszam

 • Mieszkaniec Gminy Lubień mówi:

  Witam czytając tu Państwa wypowiedzi kilku zagorzałych zwolenników Pana Słowiak jeden nawet już mianował Pana Słowiak wijtem pewnie jest już po wyborach😋a ja chciałem iść zagłosować 😥co do niektórych zagorzałych właśnie najlepiej powiedzieć o innych że nic nie robią i trzeba ich zmienić typowy maruda no ale cóż świat bez takich ludzi byłby troche monotonny. Podsumowując ten temat chyba ta jak Wy piszecie stara władza która nic nie robi (Wasze zdanie) wcale nie jest taka zła skoro mieszkańcy Gminy Lubień wybierali na wyborach tego samego wujta na dalsze kadencję a jak i tego roku miał kontrkandydata na każdych wyborach więc myślę że nie jest taki zły jak piszecie skoro tyle czasu jest już naszym wujtem i życzę mu powodzenia na tegorocznych wyborach i trzymam za Niego kciuki i oczywiście oddam na niego mój skromny glos😊✊pozdrawiam

 • Ha ha ha mówi:

  Robi się w gminie? Kiedy się tam przyjdzie wszyscy gonią z kawusiami:-) i patrzą na petenta jak na intruza.

 • .... mówi:

  Panie Wiesławie proponuję niech pan zmieni zdjęcie najlepiej na takie worku płucianym i koniecznie głowa w dół bo przecież nie wolno stawiać się obecnej władzy… Najlepiej niech rządzi jedna stara ekipa… Szacunek za odwagę są jeszcze tacy którzy w Pana wierzą!

 • Pietrek mówi:

  Ło matko, Design Thinking idealne wykształcenie dla wójta :), tego właśnie nam brakuje w gminie :) . A tak na poważnie, to może Pan Kandydat powinien wpierw trochę w „Self Image” zainwestować ? Mojego głosu nie ma ale za 5-10 lat kto wie.

 • Zainteresowana mówi:

  A ja chętnie zobaczę co oferuje Pan Wiesław. Prezentacja normalnego obywatela, dobry człowiek dobra rodzina. Chce dobrze Powodzenia!

 • nuka mówi:

  Młodość to nie atut do pełnienia takiej funkcji, już wcześniej ktoś wspomniał że ważne jest doświadczenie, też tak uważam. dodam jeszcze że „Jeszcze się taki nie narodził zeby każdemu dogodził” Nie wiem jak można mówić że nic nie można w gminie załatwić? Jakoś nigdy ja ani moi znajomi nie mieli z tym problemu. Wygląd i chęci bycia wójtem to nie wszystko.

  • Faster mówi:

   Młodość to atut:-) nie dogadza ,,nauce” to że tak powiem Pani wybór ale nie ładnie oceniać mając skąpe wiedzę na temat Pana Wiesława. Pan wójt robił działał ale co z tego jak gmina mało co się rozwija. ? Wyliczajciie mi się wydaje , że młody powinien działać.

 • Filozof mówi:

  Komentowanie i ocenianie ubioru ze zdjęcia nic nie da. Nie zmieni to nic ani w postawie rządzacych ani ewentualnie Pana Wiesława. Idzcie do urn i zagłosujcie. Niech wygra lepszy. Tyljo nie narzekajcue potem. Widzimy jak jest. Wszyscy mamy oczy i własne zdanie. Szkoda mi tylko, że niestety dużo prawdy jest w tym co czytam. Gmina bez postępu a pracownicy czasem bez kultury traktują ludzi.

 • Mizgaj mówi:

  Ależ tu jest głośno. Wygląd, młodość, brak dośwuadczenia doczepiacie się do tych rzeczy bo nie macie do czego. ,,Nauko” pachnie mi tu strachem, przed wyborem, przed szansą na zmiany, realnie lepsze zmiany. Ludzie ! Zastanówcie sie co piszecie bo wygląda mi to na zdesperowanego pracownika gminy, który martwi suę o własny tyłek. Zajmujcie się twórczą pracą a nie obrażaniem kogoś komu nie chcecie dać szansy. Wybierzecie 21 października. Tak z boku patrząc to nie pozwolicie by ludzie wybierali tylko musicie oczerniać kandydatów? Skoro wójt dla jednych jest super gospodarzem to kurka wodna w czym problem, niech glosuje na niego a jeśli ktoś chce zmian i rozwoju to ma kandydata. Proste

 • Sknera mówi:

  Pan Wiesław musi się wykszać. Daje mu szansę. Nic nie tracę. Pozdrawiam!

 • Czytelniczka mówi:

  Moi drodzy, czytając wcześniejsze komentarze nasuwa mi się kilka wniosków. Po pierwsze od kiedy to ocenia się ludzi po wyglądzie? Po drugie ciągle słychać głosy że w obecnym rządzie, w sejmie znajdują się osoby które powinny iść już na emeryturę i dać szansę młodym.. A tu, kiedy młoda osoba chce spróbować coś zmienić to narzekanie że jest za młoda, a znane były przypadki w Polsce że nawet młodsze osoby zostawaly wojtammi czy sołtysammi. Po trzecie nie przeze, w gminie da się załatwić wiele spraw od ręki ale jest problem jeśli chodzi o realizację większych inwestycji np drogowych które są zgłaszane przez mieszkańców. Na każdym stanowisku można się zasiedziec i popaść w rutynę, a to może prowadzić do kolesiostwa i kumoterstwa nawet w urzędzie takim jak gmina. Nie chcę tu potepic 9becnego wójta bo znam go osobiście, ale dlaczego krytykujecie Pana Wiesława za jego plany i wizje? To chyba dobrze ze chce coś zrobić dla mieszkańców. Szanuję Pana wójta Szczepanca ale uważam że Panu Wieslawowi należy się choć odrobina szacunku za to że się odważył kandydować na przeciw osobie z takim stażem na tym stanowisku.

 • Czytelniczka96 mówi:

  Moi drodzy, czytając wcześniejsze komentarze nasuwa mi się kilka wniosków. Po pierwsze od kiedy to ocenia się ludzi po wyglądzie? Po drugie ciągle słychać głosy, że w obecnym Parlamencie, sejmie znajdują się osoby, które powinny iść już na emeryturę i dać szansę młodym, a tu kiedy młoda osoba chce spróbować coś zmienić to narzekacie, że jest za młoda, a przecież znane są w Polsce przypadki kiedy to nawet młodsze osoby obejmowały urząd wójta czy sołtysa. Po trzecie, nie przeczę, w naszej gminie da się załatwić wiele spraw od ręki ale jest problem z realizacją większych inwestycji np na drogach gminnych, które są zgłaszane przez mieszkańców. Na każdym stanowisku można się zasiedzieć i popaść w rutynę, co może prowadzić do kolesiostwa czy kumoterstwa nawet w urzędzie takim jak Gmina.. Od razu ucinając głupie komentarze NIE INSYNUUJĘ Że TAKIE COŚ MA MIEJSCE W NASZEJ GMINIE. Nie chcę tu potępić obecnego Pana Wójta bo znam go osobiście, ale dlaczego krytykujecie Pana Wiesława za jego plany i wizje?? To chyba dobrze, że chce coś zrobić dla mieszkańców. Szanuje Pana Wójta Szczepańca ale uwązam że szacunek należy się też Panu Wiesławowi za to że odważył się konkurować z osobą która ma taki staż na tym stanowisku. A jeśli coś to polecam obejrzeć sobie serial Ranczo i zobaczyć, że czasam,i zmiana Wójta na kogoś młodszego i nidoświadczonego ale z wizją może wiele zmienic i zdziałać wiele dobrego. Pozdrawiam

 • Poparcie dla mlodych mówi:

  Ja dwoma rękami podpisze się za panem Wiesławem bo ma wiedzę i doświadczenie a także umie dostosować się do każdej kategorii osób do wieku a nie jak dotychczasowych do młodych nie ma czasu i pisma od nich ignoruję

  • nuka mówi:

   Ma wiedzę i doświadczenie ? A w jakim zakresie? Ilu pracowników zatrudnia firma w kturej jest współwłaścicielem ? A może by tak ci pracownicy wypowiedzieli się jak są zarządzani /urlopy, zusy, prawa pracownicze itp/. Czytając wypowiedzi poprzedników nie dostrzegłam żadnych obrazliwych wpisów, chyba że uznać zdanie odmienne za obrazę ale to już kwestia pewnych zasad. Nic się w gminie nie robi?ajeżeli ktoś tak uważa to niech sobie uważnie przeczyta sprawozdanie radnych z ostatniej kadencji/powyżej/. Lubień nie jest gminą gdzie znajdują się liczne iduże przedsiębiorstwa = wpływy z podatków. Pewnie że każdy by chciał więcej ale tak krawiec kraje jak mu materiału staje .

 • Ja mówi:

  Pan wójt miał możliwość wykazania się , zrobił trochę dobrego dla Lubnia jednak czas dać szansę innym. Wiecznie nie bedzie piastować tego urzędu. Zrobił co mógł teraz niech wspiera młodych

 • Mieszkaniec Lubnia :) mówi:

  Zdecydowanie oddam głos na obecnego wójta, osoba z doświadczeniem dużą wiedzą, wzbudzające zaufanie. Pan Słowiak to przeciwnik o szansie zerowej ! Pozdrawiam

 • Bronek mówi:

  Oceniając działania gminy daje marne 3…. Żyjemy, prawda załatwimy nedzny papierej ake ile przy tym od pracowników nauk dostaniemy to szkoda gadać. Ludź dla ludzia wilkiem. Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany!

 • Jo mówi:

  A startuj i działaj Wiesiek. Popieram .

 • limak mówi:

  Trudno jest powiedzieć jak bedzie gdy krzesło otrzyma Słowiak. Zobaczymy kto przejdzie czy młody czy stary zawsze bedą ludzie za i przeciw. Niech Słowiak przekaże co chce i jak zrobic w gminie. Jestem osobiście niezdecydowany

 • Alicja mówi:

  Mi się podoba marynarka, wójt tez byłby z niego reprezentacyjny;-) co do reszty… Szczery i otwarty na ludzi! . kusi by oddac na niego głos. :-)

 • Korek mówi:

  Debata tutaj czy co? Czytam prezentacje kandydata i nie obiecuje ale przekonuje. Podzielam zdanie tych tutaj ludzi którzy mówią o gminie i o tym jak jest. Prawda! Doświadczyłem na własnym ciele… Szczerze mnie nie obchodzi co obieca mi obecny wójt. Mam prawo głosu

 • Stf mówi:

  Ja też popieram nowego młodego i czystego kandydata. Ma biała kartkę, zobaczymy jak ją zapełni. Powodzenia Panie Wiesławie!

 • Len mówi:

  Szukam info o tym co bedzie sie działo i mało tego, Panie Wiesławie, z ciekawości chciała bym poczytać program. Jestem przychylnie nastawiona do zmian. Dla obecnego wójta szacunek jako dla człowiwka ,ale jako gospodarza już go nie widzę. Niestety popadł w rutynę. Pozdrawiam!

 • Mieszkanka1 mówi:

  Zgadzam się z JA karzdy ma swoje pięć minut
  RACJA TEN KTO KRYTYKUJE TO SAM MA KOMPLEKSY WSZYSTKIM SIĘ NIE DOGODZI A CI PAŃSTWO KTÓRZY KRYTYKUJĄ WYGLĄD NIECH SAMI WRZUCĄ SWOJE FOTKI JA SĄ TACY MĄDRZY CZAS ZACZĄĆ TRAKTOWAĆ LUDZI RÓWNO KONIEC ZE ZNAJOMOŚCIAMI I NIE WYGODNYMI SPRAWAMI TO JEST NORMALNA KOLEJ RZECZY JAK KTOŚ JEST ZA DŁUGO NA STANOWISKU POPACZCIE NA SĄSIEDNIE GMINY JAK POSZŁY DO PRZODU A MY JAK ZWYKLE NIE DA RADY NIE MA PIENIĘDZY TYLKO MONOTONNIA ILE TAK MOŻNA CZAS TO ZAKOŃCZYĆ!!! OBECNY WÓJT MIAŁ SZANSE SIĘ WYKAZAĆ ALE JEGO CZS JUŻ MINOŁ BEZ OBRAZY KARZDEGO TO CZEKA W TEJ KARIERZE
  BARDZO WYGODNY JEST DLA WIELU BEZCZYNNOŚCIĄ TAKA JEST PRAWDA
  OBY TYKO DO EMERYTURKI

 • Chlop mówi:

  Tak dla Lubnia może zrobił ale dla pozostałych …. malutko oj makutko. Popieramy nowego niech pokaże ile zdziała dla pozostałych miejscowości

 • Poparcie z innych miejscowości mówi:

  Nie znam Cię dokładnie ale wiele o Tobie słyszałem popieram Cię jako osobę pomagająca innym. Jako radny w Lubnia pomagałem innym miejscowością to masz już duży plus u nas. Nie zawiedź nas rozliczymy cię po kadencji . Trzymaj tak dalej….

 • Fazi mówi:

  Liczę na dobry start Pana Wiesława i sukces . Lubień ma szanse się odbić.

 • Kolega mówi:

  Wiesiu zaszaleli na tym stołku bo najwyższa pora kilka osób zmienić.Glos dla ciebie

 • Mieszkaniec SB mówi:

  O widzę że ktoś zabrania ci się prezentować …. Wpis pod radnymi z skomielnej Zapraszamy do Skomielnej my znajdziemy ci lokum .Masz u nas swoje kilka minut

 • Pietrek mówi:

  Cztery lata temu obecny wójt też miał konkurenta, też przedsiębiorcę i co? I pstro. 80% do 20% (sam byłem w tych 20-tu procentach). Może nie był z PiSu i dlatego może tak źle mu poszło. Z resztą i tak wszyscy wiedzą, że bez względu czy wygra drużyna wójta, czy drużyna PiSu, to alles egal i żadnych zmian nie będzie, bo oni po jednych pieniądzach są.

 • Rajmund mówi:

  W szkole ledwo przechodzil z klasy do klasy… glownie dlatego ze ladnie spiewal i mial piekarnie. Marnie sie uczyl ledwo kapował o co chodzi. Skad takie pomysly zeby byc wojtem? Mierz sily na zamiary.

 • Werka mówi:

  O 3 w nocy pisać, jak ktoś uczył się w szkole? Rany Rany! A skąd ta wiedza? Może pan Rajmund sprawdzi jak uczyli się, pracownicy gminy, szkół, pan Wójt Szczepaniec? Piszesz takie oszczerstwa robiąc błędy w komentarzu :-D haha śmiechu warte, pewnie sam miałeś problem z przejściem do kolejnej klasy. W jednym się zgodzę, śpiewali fajnie. A jeśli chodzi o piekarnie to co? Dawał bułki za oceny??? Dokarmiał nauczycieli? Ciekawi mnie to:-D piszecie tak desperackie komentarze, że głowa mała. Boli Was, że startuje. Najśmieszniejszy fakt- nie czepiasz się programu wyborczego, tego co planuje, jak chce pracować, zarządzać, zmieniać w Gminie czyli ogólnie propozycji programu wyborczego o ile wiesz co to jest, tylko wyszukujesz śmiesznych bezpodstawnych i nieuzasadnionych insynuacji. Wstyd bo bardziej powinieneś zainteresować się losami naszego społeczeństwa bez znaczenia czy jesteś za Panem Słowiakuem czy przeciw. Poprostu jako obywatel! Pozdrawiam i życzę rozwagi:-)

 • Poparcie dla mlodych mówi:

  Do Rajmunda – Chyba ci szkoda że ty nie miałeś tak dobrze . Trochę to chore takie rzeczy wypisywać. Co ma przeszłość z przyszłością … Teraz dla nas jest najważniejsze los gminy i mieszkańców. Jak piszesz miał problem z przejściem z klasy do klasy a ukończył studia ..coś jesteś do tyłu .Dla nas najważniejsze jest żeby zaczął robić w tej gminie

 • Sylwia mówi:

  A czy myślicie ze coś sie zmieni jak młody zostanie? Nie wystarczy cytować Ojca Św. to działanie pod publikę. Jakie osiągnięcia ma Pan Słowiak? Program bardzo powierzchowny. Same ogólniki a co do wykształcenia to ma to znaczenie… pokazuje czy ktoś ma predyspozycje do bycia liderem niestety pan Słowiak powinien zająć sie czymś bardziej dostosowanym do jego możliwości.

  • Człowieczek mówi:

   Pani Sylwio a Pani pracuje w zawodzie? Wszyscy w rodzinie pracują w zawidzie? Osiągnięcia? Jak nie wypisuje, źle… Jak wypisał by źle bo się chwali. Już udarzają niektórzy do marynarki. Jeśli czuje się na siłach to niech działa.

  • Stf mówi:

   Niektórzy bardzo się znają na wszystkim, np Pani Sylwia. Przeszkadza Pani cytat? Chce pani szczegółowo onawiać punkty to niech Pani się uda do owego Pana Słowiaka i pirozmawia, może Pani nawet obrazek sobie namalować, albo notatki zrobić ha ha ha haaaha a potem Pani poszuka odpowiedniego zajęcia, pracy , towarzystwa i hobby dla Pana Słowiaka. Nic Pani nie pasuje. Bieny Pani chłop

  • nuka mówi:

   W pełni si,ę z Panią zgadzam, niestety niektórym wystarczy że ktoś się powołuje na autorytety co wcale nie znaczy ze je naśladuje. W naszym społeczeństwie jest niestety jeszcze wiele do odrobienia : roszczeniowe myślenie/powszechne/, dostrzeganie tylko własnego interesu, ciągłe narzekanie, no i wreszcie pozostałość z komuny – dla kariery zrobię wszystko.

 • G mówi:

  Powodzenia wszystkim kandydatom

 • była nauczycielka mówi:

  Jeśli zarzuty części komentujących względem Wieśka dotyczą ukończenia studiów wieczorowych, zdjęcia czy też młodego wieku, to jest dobrze! Nikt nie zarzuca nieuczciwości, kumoterstwa czy innych rzeczy. BTW. Wróble ćwierkają, że tak naprawdę Wiesław źle czyni, startując na wójta, bo Kazkowi niewiele brakuje do emerytury i co on zrobi, gdyby przegrał wybory… Nie ma zmartwienia o losy gminy, strategię, działanie, tylko właśnie o los człowieka zagrożonego bezrobociem??….

  • Zid mówi:

   Nie zarzucam nic Panu Wiesławowi. Jest normalnym człowiekiem, mam nadzieję że bedzie wspiwrał sosiednie miejscowości i pomoże ludziom.

  • nuka mówi:

   Nauczycielka i takie bzdury wypisuje.A gdzież to widać tę troskę o los zagrożonego bezrobociem? A tak z drugiej strony to myślę stary to przecież niema prawa dopracować do lat emerytalnych ,dość się już narobił, nie? Teraz kiedy przyjdzie młody kandydat to dopiero będziemy mieć dobrze, żebyśmy tylko. nie obudzili się z ręką w nocniku, uważajcie wielbiciele

 • Pietrek mówi:

  A dziś z innej beczki. Zbliża się 100 lecie niepodległości Polski i mam pytanie, kiedy nasza piękna miejscowość również wybije się na niepodległość? Czy zawsze musimy głosować na kandydatów z Lubnia, czy nie możemy mieć gminy w Skomielnej? Mamy trzech bardzo dobrych radnych, którzy w mijającej kadencji zrobili wiele dla naszej miejscowości. Każdy z nich mógłby być wójtem, bo mają doświadczenie w samorządzie i są skuteczni. Aż żal bierze, że w tych wyborach żaden z nich nie wystartował na wójta. Ale cóż, każdy ma takich kandydatów na jakich zasłużył. Można powiedzieć, jaka gmina, tacy kandydaci.

 • Sonia mówi:

  Mam ogromny żal do pana HAREGO ze Skomielnej przecież go cała gmina zna nie potrzebuje programu na 100% by wygrał!

 • OCZEKUJĄCA ZMIAN mówi:

  A ja stawiam na młodość i entuzjazm w działaniu. Jeżeli nic nie zmienimy w stylu zarządzania Lubniem to nic się nie zmieni. Niestety aktualnie aktualny wójt i jego współpracownicy to towarzystwo wzajemnej adoracji, które tak naprawdę nie widzi i nie słyszy głosu mieszkańców. Nam potrzeba kogoś kto będzie działał dla dobra wszystkich a nie wyselekcjonowanych grup. Nam potrzeba kogoś kto nie tylko będzie dobrze zarządzał Gminą ale też kogoś kto potrafi porwać do działania bezinteresownego również innych. Nie będziemy się rozwijać jeśli my sami nie będziemy przejawiać inicjatywy. Nowy Wójt – i ja tego osobiście oczekuję- powinien dawać przykład tego działania ale też powinien wspierać inicjatywy mieszkańców, walczyć o środki na ich realizację. Działalność wójta jak i jego współpracowników powinna być transparentna i nie mato być działalność dla zaspokojenia własnych i znajomych interesów ale ma to być SlUzBA DLA WSZYSTKICH. Uważam, że Pan Wiesiek będzie tak działał i powinniśmy dać mu szansę!!!

 • Tomek mówi:

  Osobiscie niepokoi mnie jednostronne myslenie Pana Slowiaka. Bo co w sytuacji jesli ktos sie nie utozsamia z jego pogladami? Czy wojt nie powinien byc bardziej apolityczny?

 • beata mówi:

  Do Tomek
  Poglądy poglądami ale liczy się działanie i chęci Panie Tomku
  Chłop chce coś zrobić jest młody znający się na nowościach , dążący do czegoś lepszego, Uwierzmy w niego niech pokarze nam co zdziała za te pięć lat dajmy szansę się mu wykazać nic nie tracimy .Dotychczas mamy monotonność. wszystko zaczyna się rozwijać pod koniec aby pokazać co ja mogę. Niestety to nie polega na tym. Szczerze mówiąc pracuję z młodymi i widzę ile oni potrafią zdziałać, nauczyć starszego i ile maja energii. Naszemu obecnemu wójtowi zaczyna chyba brakować. Za mało jest wśród ludzi i mało jest widziany. A jak mówi powiedzenie JAJ CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ. Trzeba w dzisiejszych czasach być wszechstronnym .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *