IRENEUSZ RABSKI NA PODIUM MISTRZOSTW WARSZAWY W SPRINTACH NA NARTOROLKACH

W tym roku po raz trzeci odbyła się jedna z największych imprez w Polsce przeznaczonych dla miłośników nartorolek, czyli III Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach, w ramach których rywalizowano w stylu klasycznym, dowolnym

i na nartorolkach terenowych, upamiętniając jednocześnie 100.roznicę odzyskania niepodległości. Świetnie spisali się nasi skipolowi zawodnicy, wygrywając kategorie dla amatorów.  W stylu klasycznym najlepszy okazał się Piotr Sobiczewski, dystans 1300 metrów pokonał w czasie 5:31. Drugie miejsce dla Skipol Teamu, czyi Ireneusza Rabskiego, który zwyciężył jednocześnie w kategorii amatorów OPEN. Trzecie miejsce dla Kacpra Janowskiego z Białegostoku. Przewaga zawodnika UKS Rawa Siedlce wyniosła odpowiednio 8 i 11 sekund. Na 4.lokacie zawody zakończył nasz redaktor Arek Posiadała, a piąte kolejny zawodnik Skipol Teamu Andrey Pradun. Katarzyna Witek nie dała rywalkom szans u Pań, wygrywając z Anną Berezecką i Rozalią Prokurat. W najbardziej interesującej dla nas kategorii amatorów w stylu klasycznym triumfy święcili nasi zawodnicy ze Skipol Teamu, czyli Ireneusz Rabski i drugi Andrey Pradun, który zajął także 5. lokatę wśród amatorów startujących na nartorolkach łyżwowych. Z kolei Ireneusz Rabski był drugi na nartorolkach terenowych, gratulujemy! Na zdjęciu dekoracja amatorów w stylu klasycznym: od lewej Andrey Pradun, Ireneusz Rabski i Józef Michałek. Źródło-Skipol.pl