KOMUNIKAT FIRMY IDS-BUD S.A. DOTYCZĄCY NIEUPRAWNIONEGO WJAZDU NA TEREN BUDOWY DROGI S7

c700x420

Firma IDS-BUD S.A. Jako wykonawca Budowy drogi ekspresowej S7 na docinku Lubień-Naprawa zaobserwowała coraz częstsze przypadki nieuprawnionego wjazdu na teren budowy po godzinie 20.00 osób na motocyklach i quadach. Ten proceder

nasilił się w ostatnich tygodniach, a osoby kierujące jednośladami i quadami szczególnie upodobały sobie strome wzniesienia nasypów.

Firma IDS-BUD S.A. informuje, iż obowiązuje całkowity zakaz poruszania się po terenie budowy rowerzystów, quadów, motocykli, samochodów, ciągników i maszyn rolniczych, nie będących pojazdami budowy, czy nie posiadających stosownych upoważnień wydanych przez wykonawcę.
Zakaz ten nie dotyczy mieszkańców gminy poruszających się wyznaczonymi i uzgodnionymi przejazdami umożliwiającymi skomunikowanie z nieruchomościami rolnymi w ramach prowadzonych prac polowych.

Jednocześnie firma przypomina, że jest to ciągle plac budowy, na którym porusza się ciężki sprzęt, a prowadzone prace stwarzają szereg sytuacji potencjalnie niebezpiecznych. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom, firma IDS-BUD S.A. apeluje o przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz zwiększoną uwagę przy poruszaniu się po udostępnionych mieszkańcom przejazdach.

Źródło-UG w Lubniu Fot-materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *