WAKACJE 2018 – KALENDARZ IMPREZ PLENEROWYCH W GMINIE LUBIEŃ

maxresdefault

Niebawem wakacje czas odpoczynku i urlopów. W jakich letnich imprezach będzie można wziąć udział w tym roku w Gminie Lubień?

Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu zaprasza:

8 lipca – Impreza plenerowa wpisana w Tydzień Kultury Beskidu Wyspowego w Tenczynie a w jego ramach 550 lecie powstania Tenczyna
22 lipca – Święto Gminy Lubień – II Turniej Wsi i Miejscowości Partnerskich. Podobnie jak w roku ubiegłym GOK w Lubniu przygotował szereg zabawnych konkurencji i zaprosił do udziału w nich 5-osobowe reprezentacje poszczególnych wsi z naszej gminy. Organizatorzy skierowali także zaproszenie do Penkun, Catenay, Malatiny, Kolna i Malego Slavkova czyli miast partnerskich Gminy Lubień. Na scenie zaprezentują się kabaret TRUTEŃ i super dziewczyny z zespołu ZA-NO-ZA (wykonawczynie m.in. hitu „Kanikuły” ) Zabawa taneczna, atrakcje dla dzieci i dorosłych na pewno przyciągną sporą rzeszę widzów.
5 sierpnia – Wyprawa na Szczebel w ramach akcji ODKRYJ BESKID WYSPOWY. Jak zwykle na wędrowców czekają piękne widoki, świeże powietrze , miła atmosfera i poczęstunek na szczycie Szczebla.
19 sierpnia – Mieszkańcy Skomielnej Białej zapraszają na Dożynki Gminne.

Dzieci od 6 roku życia Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Wakacje z GOK-iem. Grafik zajęć wakacyjnych niebawem na  stronie organizatora.

Żródło-GOK Lubień

Fot-Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *