OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU UTRUDNIENIA W RUCHU NA ZAKOPIANCE

roboty-drogowe

Od poniedziałku 11.06.2018 r. , godz. 8.00 do piątku 15.06.2018 r. , na odcinku dwujezdniowym DK47 (Zakopianki) o długości 1 km 300 m trwały będą prace związane z wymianą nawierzchni. Są spękania w

warstwie ścieralnej istniejącej nawierzchni, dlatego trzeba ją sfrezować i położyć nową. Dodatkowo wzmocnić należy na nitce prawej (kierunek na Zakopane) pas prawy, którym poruszają się samochody ciężarowe.

Podczas frezowania nawierzchni wprowadzone zostanie zawężenie do jednego pasa ruchu. W piątek prace będą ukończone, możliwie jak najszybciej i ruch przywrócony. Przez weekend należy zachować ostrożność, ponieważ ruch będzie się odbywał po sfrezowanej nawierzchni.

Prace wznowione zostaną 19.06 i potrwają do 21.06.2018 r. Będą wykonywane przy zamknięciu jednej jezdni. Ruch w dwóch kierunkach przełożony zostanie na drugą jezdnię. Tak będzie w ciągu dnia, w nocy ruch zostanie przywrócony na dwie jezdnie. Będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/godz. Wykonywanie nowej nawierzchni zostanie zakończone w czwartek 21 czerwca. Postępy prac uzależnione będą od warunków atmosferycznych.

Źródło-GDDKiA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *