SPOTKANIE Z POSEŁ ANITĄ CZERWIŃSKĄ

DSC_0164

W niedzielę na auli Szkoły Podstawowej im. Władysława Orkana odbyło się spotkanie z poseł Prawa i Sprawiedliwości Anitą Czerwińską, w ramach objazdowych spotkań rządu Polska jest jedna. Prowadzącym był poseł

Jarosław Szlachetka. Towarzyszył mu również poseł Marek Polak W spotkaniu uczestniczył Sołtys – Jan Macioł, Radni Sołectwa oraz mieszkańcy miejscowości i przybyli goście, łącznie było około 30 osób.
Na początku omówiono reformy zapowiedziane w trakcie kwietniowej konwencji PiS-u, tzw. Piątkę Morawieckiego a następnie pogram reform społecznych zaprezentowanych przez byłą premier Beatę Szydło. Poseł podsumowała również ostatnie 2,5 roku działalności rządu wymieniając najważniejsze reformy, które weszły w życie. Następnie rozpoczęła się dyskusja z pytaniami. Zgromadzeni na spotkaniu ludzie, zadawali pytania, mówili o swoich lokalnych problemach i bolączkach, a także zgłaszali, na co rząd powinien zwrócić uwagę i co należy zmienić. W kwestiach lokalnych starali się udzielić odpowiedzi lub zapewniali interwencje lokalni posłowie Jarosław Szlachetka i Marek Polak, a w kwestiach ogólnopolskich wypowiadała się poseł Anita Czerwińska. Spotkanie przebiegło w spokojnej atmosferze.

Tekst i Fot – Maria Gaczyńska

DSC_0168 DSC_0171

2 Odpowiedzi na SPOTKANIE Z POSEŁ ANITĄ CZERWIŃSKĄ

  • Prawda mówi:

    Łącznie ok 30 osób. 3 z przodu plus 4 radnych plus sołtys. To jakby ok 20 osób zainteresowanych. Słabo jak na tylu wyborców. Skąd się biorą te słupki oparcia w sondażach?

  • Sąsiad mówi:

    Ja miałem swoją żonke posłać na to spotkanie ale myśle przyjedzie poseł Piętaszek i moją wyłonacy w imie wartości na które tak ochocz się powołuje.Wolałem nie ryzykować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *