POMÓŻMY KUPIĆ WÓZEK DLA MARYSI

DSC_4549

Stowarzyszenie Lubień Pomocny serdecznie zaprasza wszystkich do włączenia się w zbiórkę pieniężną już w najbliższą niedzielę 20 maja 2018r. Tym razem zbiórka będzie przeznaczona na zakup wózka elektrycznego oraz

wsparcie leczenia Marysi Kutryby. Można też wpłacić pieniądze na konto otwarte dla Marysi przez Stowarzyszenie Lubień Pomocny
Numer konta BGŻ BNP PARIBAS
numer: 13160014621830483410000001
Z dopiskiem: dla Marysi

Marysia – nasza 14 – letnia sąsiadka cierpi na wiele różnorodnych schorzeń, m.in. osteoporoza wtórna, dysplazja kręgosłupowo-nasadowa, skolioza wielopoziomowa, anomalie rozwojowe. Niestety lekarze bezradnie rozkładają ręce, gdyż do końca nie można zdiagnozować jej choroby. Marysia to bardzo dzielna, pogodna dziewczynka, która w swoim nastoletnim życiu już bardzo dużo wycierpiała. Przeszła już wiele skomplikowanych i bolesnych zabiegów chirurgicznych, nie mówiąc o licznych wizytach i konsultacjach u wielu lekarzy różnych specjalizacji na terenie całego kraju, oraz wielu, wielu pobytach w różnorodnych szpitalach. Obecnie, niestety nie może już samodzielnie chodzić i nie może nawet poruszać się przy pomocy kul. Dziewczynka od dwóch lat porusza się na wózku inwalidzkim. Niestety nawracające bóle rąk powodują, że jej ręce słabną i stąd potrzeba zakupu wózka elektrycznego – na joysticka – takiego, którym mogłaby sama sterować, a którego koszt wynosi ponad 10.000 zł.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Lubień Pomocny oraz Koleżanki i Koledzy Marysi z klasy VII B wraz z Wychowawcą będą czekać na Państwa, zarówno przed każdą Mszą Św. jak i po niej, przed kościołem w Lubniu i na Smugawie.

Prosimy Państwa o obecność i ofiarność. Wiemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć, czego daliście już niejednokrotnie dowód – za co kolejny raz z serca bardzo dziękujemy.

Do zobaczenia w kolejną niedzielę – 20 maja 2018r.

Źródło-Stowarzyszenie Lubień Pomocny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *