CZWARTE URODZINY PIRAMIDY FITNESS CLUB – KONKURS

4 urodziny PIRAMIDY Plakat do akceptacji

Wielkimi krokami zbliża się IV rocznica istnienia PIRAMIDY FITNESS CLUB, 4 lata dzielenia pasji do aktywnego życia! Jest to nasze wspólne święto – ŚWIĘTO Wszystkich klubowiczów, którzy tworzą klub i PIRAMIDOWĄ RODZINĘ :)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich stałych bywalców wraz z rodzinami, znajomych oraz nowe osoby, do WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA!

Specjalnie dla Was 28 kwietnia (sobota) w naszym klubie odbędą się DNI OTWARTE. Czekamy na Was w godzinach 9:00- 16:00!!! W tym dniu WSTĘP WOLNY na wszystkie strefy: siłowa, fitness oraz vacu & roll. Dodatkowo w tym dniu po godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej integracji w Kawiarni Korzenna w Pcimiu.

Ale to nie koniec niespodzianek! W urodziny klubu tj. 26 kwietnia dla pierwszych 50 osób które nas odwiedzą przygotowaliśmy mały upominek wraz z naszym partnerem – firmą ACTIVLAB.

Dodatkowo dla czytelników Skomielna INFO przygotowaliśmy konkurs – do rozlosowania mamy 2 vouchery upominkowe o wartości 50zł każdy. Wystarczy przesłać e-mail na adres kontakt@piramidafitness.pl z odpowiedzią na 2 pytania:

1. Jaka jest dokładna data otwarcia Piramida Fitness Club ( dzień, miesiąc, rok)

2. Wymień przynajmniej 3 rodzaje zajęć grupowych, które są w ofercie klubu.
Dołącz do wspólnej zabawy:) Więcej informacji na stronie www.piramidafitness.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *