PIERWSZE MECZE DRUŻYNY MŁODZIEŻOWEJ ZE SKOMIELNEJ BIAŁEJ

DSC_1084

W dniu 28 września 2017 dzieci ze Skomielnej rozegrały pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach prowadzonych przez PPPN Nowy Targ . Zawodnicy szkółki piłkarskiej ABC FUTBOLU Skomielna Biała zgłoszeni do rozgrywek jako druga drużyna orlików LKS Jordan Jordanów. Pierwszy

mecz zremisowała z NKP PODHALE Nowy Targ 2-2,następnie wygrała 4-3 z UKS Dwójka Zakopane, a na zakończenie meczy tego dnia zremisowała 1-1 z gospodarzami – drużyną z Białki Tatrzańskiej. Do rozgrywek zostali zgłoszeni zawodnicy: Piotr Łącki, Maks Tupta,Kacper Skałka, Wiktor Witkoś, Krzysiek Kulka,Daniel Gruca,Dawid Hanusiak,Marcel Nawara,Krzysiek Sewioło,Kuba Chorążak, Piotr Kowalczyk, Bartosz Gacek,Piotr Miśkowiec,Maciek Miśkowiec,Filip Masłowski,Filip Macioł,Kuba Rzepiela, Paweł Topór,Wiktor Kurek i Mateusz Żur. Następna kolejka zostanie rozegrana już w najbliższą sobotę w Nowym Targu na którą trener Zdzisław Gacek zabiera 12-13 zawodników.O wynikach będziemy na bieżąco informować, również wyniki są dostępne na stronach PPPN Nowy Targ (Liga Orlików grupa III) oraz na stronie Łączy Nas Piłka.
Gratulujemy udanego startu,  oraz reprezentowanie Skomielnej od najmłodszych lat i życzymy sukcesów.

2 Odpowiedzi na PIERWSZE MECZE DRUŻYNY MŁODZIEŻOWEJ ZE SKOMIELNEJ BIAŁEJ

  • ROZALIA mówi:

    Gratulacje! uczcie się starzy od małolatów nareszcie jest widok dla naszych kochanych chłopców gratuluje jeszcze raz wasza kochana i trzymająca za was kciuki PaniRozalia. tak trzymajcie i pokażcie tym starszym że da się dobrze grać!

  • Kibic mówi:

    Pani Rozali dziękujemy za wypowiedź jest Pani Wielka (w różnym słowa znaczeniu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *