DUNAJEC OSTROWSKO – LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 6-2

DSC_4691

W niedziele 24 września na stadionie w Ostrowsku rozegrana została 6 kolejka „B” klasy. Mecz zakończył się wynikiem 6-2 dla gospodarzy.

7 Odpowiedzi na DUNAJEC OSTROWSKO – LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 6-2

• Kibic mówi:

W oczekiwaniu na Rozalie ???

• parafianka mówi:

A nas komentarze pani Rozalii i gra naszych kopaczy , która wygląda jak dno i 5 metrów mułu tak interesują jak zima w 1984 roku . Zresztą na mecze naszych gwiazd ludzie walą drzwiami i oknami . a pseudo działacz i pseudo trener rzeczywiście potrafią zarazić pasją .

To dlaczego się Pani wypowiada skoro Panią to nie interesuje?

• ROZALIA mówi:

Witajcie wszyscy i Ty parafianko myślałam że już nie będę pisała ale muszem tak jak powiedział Wałęsa obliczyłam że Skomielna Luboń wszystkie mecze które grała to wychodzi tak- mecz trwa 90 minut to oni co 45 sekund tracą bramke można się bawić? można! ale nie kosztem kibiców dajcie sobie wreszcie siana pytam Was dajcie!

i co zatkało kakao? czekam na komentarze od wszystkich kocham was!

• kibic mówi:

Witam Rozalia,
    TO co Pani pisze i traceniu bramek to wielka dla Pani kompromitacja bo nie wiem skad te obliczenia, chyba z własnego pomysłu , oczywiscie nic madrego, Niech sobie Pani zobaczy na aktualna tabele i przeliczy jak jest naprawde, z prostej matematyki wychodzi ze traca bramke co 28 minut i 42 sekundy , Wiec mowi Pani ze oni graja zenade a Pani w tym wieku liczyc nie umie, widocznie omijało sie lekcje matematyki albo robi to Pani zeby wysmiac chlopaków , widac ze oni maja to daleko gdzies co Pani pisze . Tak bym Pani radził pocwiczyc liczenie a potem cos probowac pisać , Strasznie Pani chciała byc trenerem ale z taka wiedza to chyba chlopaki By Pania wysmiali, do 11 tez trzeba umiec liczyc, Powodzenia w nauce,