TRZY PUNKTY DLA LUBONIA

89457eecf8c4c08726dcb611bdfb1bb2b1d16e

Nie doszedł do skutku mecz trzeciej kolejki „B” klasy, KS Luboń – Korona Piekielnik. Goście nie stawili się na stadionie w Skomielnej, gdzie miało zostać rozegrane to spotkanie.

6 Odpowiedzi na TRZY PUNKTY DLA LUBONIA

 • ROZALIA mówi:

  Można wygrać? można!

 • kolarzyk mówi:

  Nie mogło by być newsa bez komentarza Pani Rozalii :) kim jest ta tajemnicza osoba? Czy pamiętacie ją z zeszłego sezonu, kiedy to jej inteligentne wpisy pojawiały się za każdym razem ilekroć na skomielna.info zamieszczana była informacja o drużynie piłkarskiej….??? – o naszych piłkarzach i losach Pani Rozalii dowiecie się już wkrótce podczas nowego sezonu!

 • ROZALIA mówi:

  kolarzyk ja się przedstawiłam jeżeli nie pamiętasz to wiagra lub lecytyna pozdrawiam ROZALIA

 • Kibic mówi:

  Widzę że Pani Rozalia to powinna pracować jako komentator. Ale ja wychodzę z założenia że niech sie ta Pani wypowiada bez jej wypowiedzi było by nudno😉A z drugiej strony niech Pani się zajmie swoją rodzina i swoimi bliskimi (chyba że mają Pani dość jak my Pani komentarzy)

 • kolarzyk - Jakub Surówka mówi:

  Droga Pani Rozalio! Wystarczył jeden komentarz z Pani strony aby moje słowa się potwierdziły! W poprzednim wpisie stwierdziłem iż Pani wpisy nie są zbyt inteligentne i muszę powiedzieć iż zdecydowanie miałem racje! O ile zażywanie lecytyny może poprawić pamięć i koncentracje, o tyle wiagra nie ma z pamięcią nic wspólnego… Co Pani chciała przez to osiągnąć? NIE MAM POJĘCIA! Ale czekam – podobnie jak KIBIC na Pani kolejne posty bo może dowiem się coś więcej o suplementacji i zdrowiu bo widzę, że jest Pani „obeznana” w temacie. A że w tym sezonie nie wygrałem żadnego wyścigu – mało tego, NIE STANĄŁEM ANI RAZU NA PODIUM, to z chęcią skorzystam z Pani sugestii i być może Pani wskazówki będą na tyle dobre że włączę je do mojego planu treningowego przygotowując się do nowego sezonu! Pozdrawiam serdecznie!

 • ROZALIA mówi:

  Chyba przeciętność jest tak samo blisko dna, jak i szczytu, a nie „tak samo blisko dnia…”. to dla Ciebie kolarzyku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *