UKŁADANIE NOWEJ NAWIERZCHNI POMIĘDZY NAPRAWĄ I SKOMIELNĄ

3032

Jak informuje GDDKiA w związku z przewidywaną zmianą warunków atmosferycznych: opadami i spadkiem temperatur, układanie nowej warstwy ścieralnej nawierzchni, pomiędzy Naprawą i Skomielną na DK 7 musi zostać wykonane dzisiaj ( 28.10.2016 r. ) na całym 2 km odcinku,

bez pozostawiania sfrezowanej nawierzchni. Ze względów technologicznych nie układa się tego typu  nawierzchni, gdy temperatura spada poniżej 0 stopni C lub oscyluje w pobliżu 0. Na tym odcinku droga przebiega w lesie, jest kręta. Bezpieczeństwo kierowcom i pasażerom pojazdów zapewnia poruszanie się po odpowiednio szorstkiej nawierzchni. Prace, które są prowadzone służą uzyskaniu odpowiedniej , zgodnej z normami szorstkości drogi. W ich trakcie wprowadzany jest ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości. Ruch cały czas będzie monitorowany. Prace te mogą potrwać do godz. 17.00,  w piątek 28.10.2016 r.

Źródło-GDDKiA

 

Jedna odpowiedź na UKŁADANIE NOWEJ NAWIERZCHNI POMIĘDZY NAPRAWĄ I SKOMIELNĄ

  • MONIKA mówi:

    Temperatura poniżej zera? a czemu tego osfaltu nie wylali wcześniej co? tylko teraz jak zbliża się zima ludzie wyjeżdżają na groby bliskich to jest POLSKA. Przecież w Skomielnej zakopianka była w dobrym stanie chyba mają dużo pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *