STUDIO WIK Z RABKI-ZDRÓJ ZAMIERZA ZBUDOWAĆ W SKOMIELNEJ SIEĆ ŚWIATŁOWODOWĄ – MATERIAŁ INFORMACYJNY

20150915_130448

Firma Studio WIK z Rabki-Zdrój zamierza zbudować sieć światłowodową na terenie miejscowości Skomielna Biała. Dostęp do tej sieci pozwoli mieszkańcom na korzystanie z nieograniczonych możliwości światłowodu – bardzo szybkiego internetu, telewizji oraz telefonu. Należy dodać, że obecnie niewiele miejscowości czy nawet miast posiada rozwiniętą infrastrukturę światłowodową. W związku z tym, planowana inwestycja firmy Studio WIK to daleki skok technologiczny w przyszłość. Z możliwości, jakie stwarza sieć światłowodowa cieszą się już mieszkańcy osiedli i domów jednorodzinnych w Jordanowie oraz mieszkańcy większości rabczańskich osiedli. Obecnie firma jest w trakcie realizacji projektu doprowadzenia światłowodu do domów jednorodzinnych w Rabce-Zdrój. Najważniejszą rzeczą z punktu widzenia klienta jest to, że budowa w żadnym stopniu finansowo nikogo nie obciąża. Jako kolejny plus należy uznać fakt, że infrastruktura jest budowana na istniejących słupach energetycznych, co pozwala uniknąć ingerencji w działki. W związku z powyższym u mieszkańców może pojawić przedstawiciel Studia WIK celem uzgodnienia przebiegu kabla światłowodowego. Zachęcamy do wspierania inicjatywy i współpracy przy unowocześnianiu regionu!

3 Odpowiedzi na STUDIO WIK Z RABKI-ZDRÓJ ZAMIERZA ZBUDOWAĆ W SKOMIELNEJ SIEĆ ŚWIATŁOWODOWĄ – MATERIAŁ INFORMACYJNY

  • niezadowolona mówi:

    Ależ oczywiście nikt nie kwestionuje nowych technologii i innowacyjności w przedsięwzięciu , bardzo się z tego powodu cieszymy że prywatna firma bierze sprawy w swoje ręce i tym sposobem będziemy mogli korzystać z szybkiego dostępu do internetu ,co w obecnej chwili w telekomunikacją w tle, stawia nas w szeregu obok krajów słabo rozwijających się , jestęśmy ZA, tylko nie wiem czemu z tych przedsięwzięc chwali się najbardziej nasz sołtys Macioł , czyżby On coś finansował albo pomógł w realizacji , bo nie sadzę , moze tylko poparł pomysł i teraz sobie przypisuje zasługi , robi sobie kampanie reklamową , a może będzie miał z tego kasę , to by najbardziej pasowało do niego , czekam na odpowiedż zainteresowanych na info jaka jest prawda.

  • Adam mówi:

    Bardzo dobrze żę w końcu w Skomielnej będzie światłowód, bo teraz to jest nędza i nawet Orange ma w … poważaniu modernizacje swoich łącz.

  • pecio mówi:

    Czy ktoś z mieszkańców Skomielnej jest już podłączony do tej sieci i mógłby się podzielić informacjami jakie pingi i realne prędkości w speed testach posiada ich łącze ? Jak ze stabilnością w zależności od pory dnia ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *