W Skomielnej Białej odbyło się spotkanie bocianów, które zgromadziły się tak jak kilka lat temu na tym samym domu, wtedy to było przed odlotem.. teraz po przylocie…Dziękujemy czytelnikowi za przesłanie zdjęć..
Jedna odpowiedź na SPOTKANIE BOCIANÓW W SKOMIELNEJ BIAŁEJ
Więc teraz nic innego jak życzyć gospodarzowi tylu pociech ile bocianów na dachu