POWSTAJE LOKALNA GRUPA FOTOGRAFICZNA – INTERESUJESZ SIĘ FOTOGRAFIĄ DOŁĄCZ DO NAS!!

W lutym wystawą fotograficzną zakończyliśmy 6-miesięczne warsztaty. Chcemy dalej kontynuować zajęcia , już nie w formie warsztatów, a w formie lokalnej grupy fotograficznej, działającej przy

Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniu . Zapraszamy więc osoby rozpoczynające swoją przygodę z fotografią, fotografów mniej lub bardziej zaawansowanych, ludzi którzy fotografią zajmują się zawodowo, czyli tak naprawdę wszystkich dla których fotografia jest pasją.

Naszym celem jest integracja środowiska fotograficznego poprzez organizację spotkań, dyskusji, wystaw, warsztatów fotograficznych, a przede wszystkim przez wspólne robienie zdjęć (wyjazdy plenerowe). Chcemy uczyć się wzajemnie od siebie, nabierać doświadczenia, oraz dzielić się swoją wizją świata widzianą okiem obiektywu. Wszystkich, którzy w fotografii odnaleźli swój sposób na życie lub traktują fotografowanie jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu zapraszamy do naszej grupy.

Jak zostać członkiem Lokalnej Grupy Fotograficznej?

– dolna granica wieku to 15 lat (górnej nie ma)

– posiadanie aparatu fotograficznego (najlepiej aby miał ustawienia

manualne)

– przesłać mailowo goklubien1@gmail.com, chęć uczestnictwa w grupie fotograficznej.

Wstępna deklaracja powinna zawierać: imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania,

nr telefonu, adres mailowy, ewentualnie jeśli taka jest to adres swojej strony internetowej, lub innego komunikatora na którym prezentujecie swoje zdjęcia.

– osoby poniżej 18 roku życia aby zostać członkiem grupy muszą na pierwszym spotkaniu dołączyć do deklaracji zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Pierwsze spotkanie (informacyjne) odbędzie się na początku kwietnia. Na spotkaniu wspólnie wypracujemy plan działania, omówimy kwestie kalendarza spotkań, oraz podpiszemy deklarację.

Informację można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniu w godzinach 8.00 – 15.00 lub telefonicznie 18 2682 039

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *