PUCHAR POLSKI 2022/2023 – PODSUMOWANIE

W dniach 23-24 lutego br. na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Polski Masters. Podobnie jak w latach

minionych w zawodach wystartował mieszkaniec naszej miejscowości Krzysztof ZĘBALA, który w kategorii M45 reprezentował Klub Sportowy Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego 1907 Zakopane.

Krzysztof ZĘBALA „Benio” ścigał się na dystansach:

-500m osiągnął wynik 1.00.97 (upadek ), zajął 31 miejsce, co w kategorii wiekowej M45 daje 10 miejsce,

-3.000m osiągnął wynik 5.32.03, zajął 12 miejsce, co w kategorii wiekowej M45 daje 15 miejsce,

-1.500m osiągnął wynik 2.33.46, zajął 14 miejsce, co w kategorii wiekowej M45 daje 5 miejsce.

W biegu drużynowym – 8 okrążeń – sztafeta z Zakopanego w składzie: 1.Ireneusz KUBIN, 2.Łukasz FLEJSZER, 3.Krzysztof ZĘBALA zajęła 1 miejsce z czasem 5.14.76, wyprzedzając sztafetę z klubu Viking Elbląg w składzie: 1.Przemysław ZIĘTARA, 2.Robert ŚWIATKOWSKI, 3.Grzegorz RAMSZ z czasem 5.22.22 – 2 miejsce, i sztafetę klubu Roll 4 Life Poznań w składzie: 1.Radosław RADOMSKI, 2.Michał IGNASZAK, 3.Adam TOMASZEWSKI z czasem 5.45.85 – 3 miejsce.

Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.